Jartiyer ile Külotlu Çorabın farkı nedir

Jartiyer çorap çeşitleri, jartiyer takımları ve fantazi jartiyer modelleri son dönemlerde daha fazla tercih edilir oldu. Rahatlık, seksilik, şıklık ve pratiklik bakımından avantajlı olan jartiyer modelleri külotlu çorap kullanımını geçti.

Külotlu çorap ve jartiyer arasında ki fark nedir?

3358Jartiyer çeşitleri birkaç farklı grupta yer alıyor, bunlar; jartiyer çorapları, jartiyer takımları ve fantazi jartiyer modelleri olarak sayılabilir. Jartiyer çorapları en çok tercih edilen jartiyer modeli olup rahat, şık ve seksidir. Külotlu çoraptan daha kolay giyilir, pot yapmaz, cinsel bölgeyi sarmadığı için sağlık bakımından da avantajlıdır. Gündelik yaşam haricinde mini eteklerle ya da fantazi geceliklerle süper uyum içinde olduğu için fantazi iç çamaşırı olarak da kullanılır. Jartiyer takımları genellikle gelinlik iç giyim tercihinde ya da özel elbiselerle tercih edilir. Avrupa ülkelerinde daha çok kullanılsa da giymesi ve çıkarması külotlu çoraptan daha zor olduğu için sadece şıklık avantajı ile tercih edilir. Fantazi jartiyer çorap modelleri ise fantazi iç giyim için özel üretilmiş seksi tasarımlara ve renklere sahip jartiyerlerdir.

Fantazi geceliklerle, seksi iç çamaşırlarla ya da sade olarak giyildiğinde her erkeğin aklını başından alabilir. Jartiyer çorap fiyatları külotlu çoraplarla aynı fiyatlara denk gelmektedir. Kaçmayan örgü sistemi sayesinde uzun ömürlü olup şık jartiyer desenleri ile daha alımlı olmayı sağlar. En ucuz jartiyer fiyatları için internet sitemizden kapıda ödemeli fantazi çorap siparişi verebilirsiniz.