Merry See Jartiyer

Jartiyerler yapı itibarıyla seksiliğin ön planda olduğu iç çamaşırlarındandır. Jartiyerlerin büyülü ve gizemli görünümü, üst kısmında bulunan dantel ve detaylar, jartiyer takımlarının özel süslü ve renkli tasarımları hem kadınların hem de erkeklerin gönlünü fethetmektedir. Jartiyerler, jartiyer modelleri ve jartiyer takımları olarak iki farklı tasarımda üretilmektedir. Jartiyer takımları fantezi iç giyim, jartiyer çorap ise gündelik kullanıma uygun tasarımlara sahiptir.

Yaz aylarının yüzünü göstermesi ile hafif ve rengârenk etekler giyilmeye başladı. Düğünlerin artması ile mini elbiseler ve kıyafetler en güzel çoraplarla kombin yapılıyor. Çorap seçimi kıyafetin duruşunu ve görünümünü etkileyen en estetik ürünlerdendir. Yanlış tonda ve desende seçilmiş bir çorap kıyafetin bütün güzelliğini alacaktır. Fantezi dünyasının sembolü jartiyer nedir? Jartiyer Fransa’da külotlu çorap icat edilmeden önce ortaya çıkan bir üründür. Çorabın kaymaması için dizayn edilmiş lastik olarak imal edilmiştir.

Günümüzde genellikle jartiyer çorap ve üstten lastikli jartiyer modelleri talep görmektedir. Jartiyer çorap sadece kadınlar için değil erkek jartiyer çorap modelleri de vardır. Erkekler için modeller herhangi bir seksapellikte yaratmadığı için önemini yitirmiştir. Kadınlar için jartiyer cinselliği ve seksiliği simgeleyen unsurlardandır.

Jartiyer fiyatları nedir? Jartiyerlerde külotlu çoraptan çok farklı olmadığı için külotlu çorap yerine tercih edilebilir. Jartiyer çorap fiyatları 3-5 lira gibi fiyatlara satılan ucuz ancak etkisi güçlü iç giyim ürünlerindendir. Jartiyer takım modelleri ise 20 lira ile 50 lira arasında değişen fiyatlara almak mümkündür. Jartiyer çorabı Penti reklamları ile son zamanlarda kadınların dikkatini çekmeyi başarmıştır. İş hayatında etek giymeyi seven kadınların tercihi jartiyer çoraplarından yana olmaktadır.

 

 

24 sonuçtan 1–12 gösteriliyor