DOĞUM YILI YAZIN
GİRİŞ

Anal Masaj Nedir Nasıl Yapılır

ANAL MASAJ: HARİKA ANAL ÖN SEVİŞME İÇİN 10 İPUCU

Popo tıkaçlarından kenarlara, pimlemeye, nüfuz etmeye, poponuzla oynamaktan iyi hissetme olasılıkları sonsuzdur. Anal Masaj, genellikle gözden kaçan, derinden duygusal ve tatmin edici bir anal oyun şeklidir. Anal masaj yapmak için rehberimizdeki bazı teknikleri deneyerek sizi bu zevkli eylemin tadını çıkarmaya davet ediyoruz.

ANAL MASAJ NEDİR VE ANAL MASAJ GERÇEKTEN İYİ HİSSETTİRİR Mİ?


Anal masaj, anal bölgenin etrafındaki eller, vibratörler ve hatta ağzınız kullanılarak yapılan harici stimülasyondur. Anüs, vücudun sinir açısından en zengin bölgelerinden biridir ve uyandırıldığında tıkanır, bu da onu çok hassas ve dokunmaya açık hale getirir.

" Hem penis sahipleri hem de vulva sahipleri, anal açıklıklarının etrafında bu süper hassas sinir uçlarına sahip olacak kadar şanslılar, bu yüzden kelimenin tam anlamıyla HERKES bir anal masajın keyfini yaşayabilir. "


Anal masaj kısmen ön sevişme olabilir, anal penetrasyona veya diğer seks oyunlarına hazırlanmanıza yardımcı olabilir veya anal masaj, oyun seansınızın "ana etkinliği" olabilir. Size iyi gelebilecek birçok yolu keşfetmenin tadını çıkarın!

ANAL MASAJ HAKKINDA KONUŞMA: RIZA VE İLETİŞİM


Rıza ve iletişim, anal masaj dahil her türlü güvenli ve zevkli anal oyunun merkezinde yer alır. Belirli sorular sormak ve sınırları açıkça belirtmek, ateşli seksin tonunu belirleyecektir. Şuna benzer sorularla spesifik olmaya çalışın: "Yalnızca dışarıdan keşfetmek mi, yoksa parmağınızla veya anal tıkaçla küçük bir penetrasyon mu yapmak istiyorsunuz? Titreşimi dahil etmekle ilgileniyor musunuz? Ağızdan oyuna ne dersiniz? Masaj cinsel organlarınızı da kapsayabilir mi? "

ANAL MASAJ İÇİN HAZIRLANIYOR


Anusu çizmemeniz için tırnaklarınızı kesik tutmanızı veya lateks veya nitril eldiven kullanmanızı öneririz. Eldivenler, daha güvenli seks engelleri olmasının yanı sıra, işleri temiz tutmaya da yardımcı olur. Kıçtan vücudun başka bir yerine giderken eldivenlerinizi değiştirmeyi unutmayın.

Bazı alıcılar, oyun öncesi temizliği sağlamak için anal masajdan anal penetrasyona geçmeyi bekliyorlarsa lavman veya anal duş kullanmayı severler.


Herkesin kişisel hijyen ve cinsiyetle ilgili ihtiyaçları farklıdır, bu yüzden sizi en rahat ettiren şeyi yapın! Ayrıca, oyun seansınız için ihtiyacınız olan tüm öğelere sahip olduğunuzdan emin olun. Bu, daha güvenli seks engellerini, anal oyun için en sevdiğiniz kayganlaştırıcıyı, masaj yağını veya mumları ve en sevdiğiniz popo tıkacı veya anal dostu vibratörü içerebilir!

HARİKA BİR ANAL MASAJ YAPMAK İÇİN ON İPUCU
ANAL MASAJ 1. İPUCU: ÖN  SEVİŞME!


Isınma, uyarılmaya yardımcı olur. Çok sayıda ön sevişme ve baştan sona masaj yapın. Anüse yaklaştıkça beklenti oluşturmak için alt sırt, popo yanak, uyluk, çatlak ve lekeye odaklanın. İstenmeyen sürtünmeyi azaltmak için ılık bir masaj mumu, vücut dostu masaj yağı veya su bazlı kayganlaştırıcı kullanmayı deneyin. Kullandığınız yağın veya kayganlaştırıcının daha güvenli seks engelleriniz ve oyuncaklarınızla uyumlu olup olmadığını kontrol etmeyi unutmayın.

ANAL MASAJ İPUCU 2:  KEŞFETMEK İÇİN PARMAK UÇLARINIZIN PEDLERİNİ KULLANIN


Parmak uçlarınızın daha düz ve daha etli kısımlarını kullanmak, bir dürtü hissi yaratmadan değişen miktarlarda baskı uygulamaya yardımcı olur. Parmaklarınızın pedlerini ve bol miktarda kayganlaştırıcıyı kullanarak partnerinizin popo çatlağını, anüsün çevresini ve anal açıklığı izleyin. Partnerinizin poposunun farklı kısımlarında ne tür dokunuşların daha iyi hissettiğini ölçmek için daha hafif dokunuş ve daha sıkı basınç arasında geçiş yapın!

ANAL MASAJ 3. İPUCU:  ÇEVREYİ DAİRE İÇİNE ALIN


Bir parmağınızı kullanarak anal açıklığın çevresinde daha büyük veya daha küçük daireler yapın. Açıklığın etrafındaki büyük daireler, anüsün etrafındaki birçok küçük halka veya açıklıkta ortalanan şekil 8 şekilleri arasında değişiklik yapın.

ANAL MASAJ İPUCU 4:  YUKARI VE AŞAĞI KESE VEYA YAN YANA KESE


Yukarı-aşağı veya yan yana hareketlerle masaj yapmak için yağlı bir parmak ucu veya baş parmağınızı kullanın. Farklı ritimler ve miktarlarda baskı deneyin. Yukarı ve aşağı gidiyorsanız, popo çatlağını yukarı çıkarmak için vuruşunuzu uzatabilir veya lekeyi kızdırmak için aşağı çekebilirsiniz.

ANAL MASAJ İPUCU 5:  PARMAKLARINIZI HAREKETSİZ TUTUN VE BASINÇ UYGULAYIN


Ganimetinizi avucunuzun içine koyun, bir veya iki parmağınızı yanaklar arasında kaydırın ve anüse dayayın. Hareketsiz tutarken, kan akışını hızlandırmaya ve hissi arttırmaya yardımcı olmak için anal açıklığa hafif bir baskı uygulayın.

ANAL MASAJ İPUCU 6:  FARKLI DUYGULAR YARATMAK İÇİN BİRDEN FAZLA PARMAK KULLANIN


Ya aynı eldeki iki parmağınızı ya da her elden bir parmağınızı kullanarak, farklı vuruşları deneyin. Bir parmağınızı anüsün her iki tarafına yerleştirin ve bir tarafını sonra diğerini ovalayın. Farklı hisler yaratmak için yönleri değiştirin. Aynı anda iki parmağınızı da hareket ettirebilirsiniz, böylece anüsün her iki tarafındaki darbeyi yansıtırsınız.

ANAL MASAJ İPUCU 7:  TİTREŞİMİ DAHİL EDİN


Dış titreşim tüm vücutta iyi hissedebilir ve anüs bir istisna değildir. Flared tabanlı bir anal güvenli vibratör veya anüsü kızdırmak ve dışarıdan lekelenmek için parmağınıza takılabilen bir parmak vibratörü kullanın. Oyuncağınızın genişletilmiş bir tabanı varsa, ruh halinize uygunsa onu yerleştirmeyi de deneyebilirsiniz!

ANAL MASAJ İPUCU 8:  AĞZINIZI KULLANARAK DUYGULARINIZI DEĞİŞTİRİN


Ağzınız ayrıca anal masajınızı çeşitlendirmek için bir dizi farklı his yaratabilir. Dilinizi, anüs çevresinde geniş veya noktasal stimülasyonu denemek için burada listelenen aynı tekniklerden bazılarını deneyin, ancak parmaklarınız yerine dilinizi kullanın. Ellerinizi anal masaj için kullanırken ağzınızı öpmek veya yanakların etrafını hafifçe kemirmek için de kullanabilirsiniz.

ANAL MASAJ İPUCU 9:  PENETRASYONU AZALTMAK İÇİN PARMAK UCUNUZU KULLANIN


Anal açıklığın etrafına masaj yapmaktan, penetrasyon olasılığı ile anal açıklığa alay etmeye geçin. Çok fazla kayganlaştırıcı kullanarak, parmak ucunuzu doğrudan anal açıklığın üzerine konumlandırın. Parmağınızı anal açıklığın altına kaydırın (bozukluğa en yakın taraf) ve dış sfinktere hafifçe aşağı doğru basınç uygulayın. Partnerinizle daha fazla dalga geçmeyi isteyip istemediklerini veya parmağınızı sokmanızı isteyip istemediklerini kontrol edin.

ANAL MASAJ İPUCU 10:  ANÜSÜN ÖTESİNE BAKIN


Anüs, bir dizi üst üste binen pelvik taban kasları aracılığıyla hastalık ve cinsel organlara bağlanır. Cinsel organlarımız ve anüsümüz daha büyük bir zevk sisteminin parçası olarak birlikte çalıştığından ve tüm vücudumuz sinir uçlarıyla kaplı olduğundan, cinsel organların, vulvanın, şaftın veya diğer erojen bölgelerin tabanını uyarmak gerçekten iyi hissettirebilir. anal masaj. Oyununuza baştan sona, bütünsel bir yaklaşım benimseyerek, uyarılmayı devam ettirin ve vücuttaki zevk hislerini genişletin.

Anal masaj, anal oyunu seks hayatınıza sokmanın harika bir yoludur. Biraz daha derine inmek ve penetrasyonu keşfetmeye başlamak mı istiyorsunuz? Daha fazla ipucu için Anal Parmaklama Kılavuzumuza göz atın!


Whatsapp Destek