DOĞUM YILI YAZIN
GİRİŞ

Burçlara Göre Sex Zevk Noktaları

Sekste uyumlu partnerlerinizi, sizi mest eden hassas zevk noktalarınızı ve erotizm sırlarınızı öğreneceğiz.

Astroloji Danışmanı İremsu bu dosyada burçların erotik dünyasının dünyasının sırlarını açıklıyor ve burçlara göre zevk noktalarına dair ipuçları veriyor. Burcumuz, seks hayatımızın deşifresi gibidir. İlgimizi çeken ve ilgisini çekmek istediğimiz partnerin sadece burcunu bilmek bile onun yatak zevklerini ve zevk noktalarını öğrenmede yardımcı olabilir. Kimi burçlar iç çamaşırından, erotik bölgelerine uyarımdan, kamçılanmaktan, kendi cinsiyle seks yaşamaktan hoşlanır. Bazıları anal ve oral seksten haz duyar. Bu dosyamızda sizin çok gizli dünyanıza ışık tutacağız. Sekste uyumlu partnerlerinizi, sizi mest eden hassas zevk noktalarınızı ve erotizm sırlarınızı öğreneceğiz. KOÇ Burcu Sex Zevk Noktaları Koç erkeği, sekse oldukça düşkün, beyaz erotik iç çamaşırları oldukça ilgisini çeker. Hassas noktası erojen bölgesidir. Oral uyarım onu mest eder. Boynunun öpülmesinden çok hoşlanırlar. Sadomazoşist eğilimleri vardır. Kamçılanmak ona müthiş haz verir. Ona yatakta müthiş bir erkek olduğunu söyleyin. Bu sözler onu tahrik ediyor.
Koç kadının tahrik noktası göğüs uçlarının uyarımı ve erojen bölgenin elle temasıdır. Farklı yerlerde seks onu çıldırtır. Yavaş ve masumane şekilde ona yaklaşın. Ön oyunlar çok önemli. Seksin sertlik derecesini ona bırakın. Ne istediğini o size söyleyecektir.
Koç burcunun sekste en iyi partnerleri: Akrep, Aslan, Terazi BOĞA Burcu Sex Zevk Noktaları Burcun erkeği, masaj, güzel bir yemek, ipek çarşaflar, mum ışığında banyoda seks vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kadının yatakta saten veya dantel bir göz bandı kullanması, oral seks yapılması Boğa erkeğini baştan çıkarıyor.
Boğa burcunun kadını kendisine dokunulmasından, güzel sözlerden hoşlanır. Erkeğe güven duymuşsa seks yaşamaktan çekinmez. Öpüşmek, koklanmak, masaj onu canlandırır ve sekse hazırlar. Hassas noktası, erojen bölgenin uyarılmasıdır.
Boğa burcunun sekste en iyi partnerleri:Başak, Akrep, Yay İKİZLER Burcu Sex Zevk Noktaları İkizler erkeği, fantezilerine oldukça düşkün. Erotik sözler, okşanmak, kulaklarının öpülmesi, öpüşmek favorileri arasında yer alıyor. Ofiste, arabada, seyahat esnasında verilen bir molada, masanın üstünde, dans ederken elle yapılan temaslar hoşuna gidiyor. Titreşimli kelepçeler, vibratörler İkizler erkeğinin zevk aldığı seks oyuncakları arasında yer alıyor.
İkizler burcunun kadını ise öpüşmekten hoşlanıyor. Ön oyunları seviyor. Masaj hoşuna gidiyor. Buluşma öncesi onda merak uyandırın. Mesajlar gönderin. Onu ne kadar arzuladığınızı belli edin.
İkizler burcunun sekste en iyi partnerleri: Terazi, Yay, Oğlak BAŞAK YENGEÇ Burcu Sex Zevk Noktaları Yengeç burcunun erkeği duygusal konuşmalar onu çok etkiliyor. Göğüs uçları hassas noktalarıdır. Romantik bir yatak odası, saten çarşaflar üzerinde seksten zevk alıyor. Yengeçler sekste farklı oyunlar denemeyi de seviyorlar. Sözgelimi, yoğun titreşimli vibratör kullanmak gibi.
Yengeç burcunun kadını, erojen bölgelerine elle temastan hoşlanıyor. İhtiraslı bir şekilde öpülüp kulağına sevgi sözcükleri söylenmesi onu çıldırtabilir. Uyarılma jeli ve yağlarının seks sırasında kullanılması Yengeç kadınlarında yüksek doyum sağlıyor.
Yengeç burcunun sekste en iyi partnerleri:Akrep, Oğlak, Kova ASLAN Burcu Sex Zevk Noktaları Aslan burcu erkeği için seks, kendini ifade etme biçimi olarak gayet önemli. Sırt bölgesi hassas noktasıdır. Bu bölgeye yapılan masaj ve elle temastan müthiş zevk alıyor. Sekste kimi zaman hoyrat davranıyor. Kadının yatakta şehvetli olmasını istiyor. Kamasutra tekniklerini kullanmak en büyük zevki.
Aslan burcunun kadını, erotik, işveli, gösterip kolay vermeyen cinsten. Sekste sınır tanımıyor. Kokulu yağlarla yapılan masaj, Aslan kadınının başını döndürüyor, ön oyun için uyarım sağlıyor, kan akışını hızlandırıyor.
Aslan burcunun sekste en iyi partnerleri: Yay, Kova, Balık BAŞAK Burcu Sex Zevk Noktaları Başak burcunun erkeğinin hassas noktaları, elleri, karın bölgesidir. Vücudunun okşanmasından zevk alıyor. Dantel ve saten iç çamaşırları, jartiyerleri seksi buluyor. Kadının yatakta kontrolü ele alması onu hazzın doruklarına çıkarıyor.
Başak burcunun kadınını banyoda seks onu tahrik ediyor. Masajdan etkileniyor, rahatlamasını sağlıyor. Yumuşak bir tüyün teninde dolaştırılması ona haz veriyor. Başak kadınlarının erotik bölgesi karnının okşanması, öpülmesi onun hassas noktasıdır.
Başak burcunun sekste en iyi partnerleri:Oğlak, Balık, Koç TERAZİ Burcu Sex Zevk Noktaları Terazi burcunun erkeği, kadının yatakta aktif olmasını istiyor. Jartiyer, ipek gecelikler, erotik iç çamaşırları, g-string dantel baştan çıkmasını sağlıyor.
Terazi burcunun kadının hassas noktası erojen bölgesidir. Klitoral ve vajinal uyarımları, uzun uzun öpüşülmesi, ön oyunlar onu tahrik ediyor. Gül, yasemin, sandal ağacı yağlarıyla yapılan masaj Terazi kadının rahatlamasını sağlıyor.
Terazi burcunun sekste en iyi partnerleri: Kova, Koç, Boğa AKREP Burcu Sex Zevk Noktaları Akrep burcunun erkeği için sekste sınır yok. Hassas noktası olan cinsel organlarına elle yapılan temas, oral ve anal seks, deri kıyafetler, zevk ve acı şeklinde yaşanan cinsellik onu çıldırtıyor. Gizemli erkekleri çok beğeniyor.
Akrep burcunun kadını, g-strings kullanıyor. Sekste sertlikten hoşlanıyor. Deri kıyafetler favorisi. Erotik bölgelerinin uyarılmasını bekler. Parfüm, tütsü, karanlık, egzotik ortamlar onu büyülüyor. Acı çekmek onu daha fazla tahrik ediyor. Sekste sınır tanımıyor.
Akrep burcunun sekste en iyi partnerleri: Balık, Boğa, İkizler YAY Burcu Sex Zevk Noktaları Yay burcunun erkeği Masaj, banyoda seks favorileri arasında yer alıyor. Kadının üstte olduğu pozisyon onun favorisi. Güzel kokan bir kadın onu baştan çıkarabilir. Kendini erkeğe hemen sunmayan, peşinden kovalatan, merak uyandıran, maceracı kadınları erotik buluyorlar.
Yay burcu kadını, cinselliğine düşkün, erotik zevkleri yoğundur. Sözgelimi sinemada film seyrederken elle uyarılma, araba kullanırken bir elinizle kadının göğüslerini okşamanız asansöre binmek yerine merdivende çıkarken seks yapmanız onu çıldırtır. Bir de önemli nokta. Bu kadınlar çabuk elde ettikleri bir erkekten hoşlanmıyorlar. Ona hemen teslim olmayın. Bu onu fazlasıyla tahrik ediyor.
Yay burcunun sekste en iyi partnerleri: Koç, İkizler, Yengeç OĞLAK Burcu Sex Zevk Noktaları Oğlak erkeğinin hassas noktası sırtı ve bacaklarıdır. Buralara masaj yapılmasından hoşlanıyor. Fantezilere açıklar. Seks oyuncakları hoşlarına gidiyor. Kelepçeler, kırbaçlanmak, kadının kontrolü elinde tutması onları tahrik ediyor.
Oğlak burcu kadını, misyoner pozisyonda sevişmekten hoşlanıyor. Oral seksin uzun tutulması onları tahrik ediyor. Gizli fantezileri olan Oğlak kadınları kendisini yavaş yavaş soyan, ön oyunu uzatan erkekleri beğeniyorlar. Bir de grinin 50 tonu filmini birlikte izleyin. Sonucu sizi epeyce mutlu edecektir.
Oğlak burcunun sekste en iyi partnerleri: Boğa, Aslan, Yengeç KOVA Burcu Sex Zevk Noktaları Kova erkeği, vücuduna nazikçe temas edilmesi, okşanılması ve masaj yapılması hoşuna gidiyor. Her yeni oyun onu mest ediyor. Anal seks özellikle favorisidir. Partneri uygun görürse, grup seksten de hoşlanır.
Kova burcu kadını, ayak bileklerine yapılan masaj ve baldırlarının okşanmasından çok hoşlanıyor. Yatakta rollerin değişimi Kova kadının hoşuna gidiyor. Erkeğin altta, kadının üstteki pozisyonu bu kadını tahrik ediyor.
Kova burcunun sekste en iyi partnerleri: İkizler, Başak, Aslan BALIK Burcu Sex Zevk Noktaları Balık burcunun erkeğinin hassas noktası olan ayaklarına yapılan masaj onu deli ediyor. Ayak fetişisti olarak biliniyor. Güzel bir ayak görmesin, bu onu oldukça tahrik ediyor. Parfüm, mumlar, tütsüler, şarap rengi çarşaflar üzerinde seksi kışkırtıcı buluyor.
Balık burcunun kadını ayaklarının okşanması, öpülmesinden zevk alıyor. Mumlar, parfümler, tütsüler, şömine ateşi, saten çarşaflar sekste favorileri arasında yer alıyor. Balık kadını oral seksi seviyor. Ancak fazla uzatılmasından hoşlanmıyor.
Balık burcunun sekste en iyi partnerleri: Yengeç, Balık, Akrep
 

www.noktashop.org sunulan tüm ürünler Avrupa'dan ithal edilmektedir.

Kapıda ödeme kolaylığı ile İstediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. www.noktashop.org sex shop siparişleriniz gizli paketler şeklince kargo-kurye ile teslim edilir.

adana erotik shopNokta Sex Shop internet sitesinde ve mağazasında binlerce sex ürünü ve fantezi seks oyuncakları sizleri bekliyor.
Bu ürünler, fetish fantazi setler, vibratör, moden vibratör, realistik dildo, anal plug, anal vibratör, belden bağlamalı penis, realistik vibratör, sexy gece kıyafetleri, karakter kostüm, sexi iç giyim, penis pompası, vajina pompası, kayganlaştırıcı, performans ürünleri, şişme manken, şişme bebek, vücut bakım ürünleri gibi aklınıza gelebilecek bir çok ürün mevcuttur, seks oyuncakları mağazası olan www.noktashop.org çok fazla seks oyuncakları var, ürün çeşitliliği biraz kafa karıştırıcı olabilir fakat bu ürünlerden çok zevk alacağınız kesin. 

Nokta Shop İstanbul :
Seyrantepe Mah.  Nato Caddesi No: 49 D.: 1 Seyrantepe / Kağıthane / İstanbul

Nokta Shop Hollanda :
EDC-Internet BV Lloydsweg 12-A 9641 KK Veendam (Niederlande)

Whatsapp sipariş hattı : 0 545 356 96 07

Nokta Shop Müşteri Hizmetleri: 0533 302 47 67 - 0850 304 64 90

Harita Yol Tarifi İçin Tıklayınız : https://goo.gl/maps/fhasRF9vJf8HVXaS8

Her türlü görüş, öneri ve siparişlerinize ait sorularınız için siparis @ noktashop.org'a e-posta gönderebilirsiniz. Nokta Erotik Shop

Nokta Erotik Shop

Nokta Erotik Shop

antalya sex shop   sex shop   vibrator   seks shop istanbul   izmir sex shop   ankara sex shop   izmir sex shop   vibrator   sex shop   vibrator   istanbul sex shop   bakırkoy sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   bursa sex shop   bursa sex shop   avcılar sex shop   penis pompası   penis pompası   penis pompası   penis buyutucu pompa   penis buyutucu pompa   penis buyutucu pompa   vibrator   vibrator   vibrator   dildo   dildo   dildo   sex urunleri   sex urunleri   sex urunleri   kadıköy sex shop   vibratör   vibratör   seks shop   erkek azdırıcı


Whatsapp Destek