DOĞUM YILI YAZIN
GİRİŞ

Burcunuza Göre Sizin İçin En İyi Seks Oyuncakları

Burçlara Göre Sizin İçin En İyi Sex Oyuncakları

Bir şey ne kadar iyi olursa olsun, bazen biraz daha iyi yapmasını istediğiniz bir şey istersiniz: elmalı turtada dondurma, şık LBD'li bir çift mükemmel elmas saplaması ya da Kızlar Gecesi için metalik parıltılı bir tokatlamak Dışarı.
ambak yaldız her zamandeğil kötü bir fikir değildir.

Bu aynı zamanda yatak odasında da geçerlidir. Eşinizle (veya kendinizle!) Seks oyuncaklarını kullanmanın kötü seks yaptığınız anlamına gelmesi tam bir yanılgıdır. Muhtemelen, eğer oyuncaklara bakıyorsanız, aslında gerçekten çok güzel bir sevgiye kavuşuyorsunuz ve sadece bir çentik almak istiyorsunuz. Şey biraz yorucu olabileceğinden sadece çok seçenek vardır, bu yüzden, eee, en diyelim 12 yetişkinle (!!!) seçimler iplik, pırpır, tüm uğultu daralmış ettik olduğu aksesuarlar , sizin için, yıldız tabelasını temel alarak. Koç Burcu Sadece hayatın her yönüyle gibi sevdiğiniz-hayır, gerek ücret almak Yapılır. Hiçbir şey, kontrolünüz olduğunu bilmek gibi sizi kovamaz ve bu sizi neredeyse hayvansal bir çılgınlığa yol açmaz.
Sizin için en iyi oyuncak: Kelepçeler - Eşiniz üzerinde kullanabileceğiniz bir çift kelepçeden daha iyi “egemenliği” nden başka bir şey (BDSM) üzerinde fikir alışverişinde bulunmak için kullanabilirsiniz. Boğa Burcu Senin inatçılığın, Zodyak'ın en büyük romantiklerinden biri olacağını kim bilebilirdi? Ham, dünyevi duygusallığı seviyorsunuz ve tatlı, tatlı zamanınızı almayı çok seviyorsunuz .
Sizin için en iyi oyuncak: Penis halkası — Adamınızın oyun için daha uzun süre hazır kalmasına yardımcı olur. Bazı modellerde bile için, hisler inşa gelmek için zevk. 

Tabii, hepiniz tatlı, şefkatli ve kibarsınız ... ama bu kötü bir şey yapamayacağınız anlamına gelmez. Aslında, en deneysel işaretlerden birisiniz, bu yüzden seksi alay ve oyunlar gerçekten arabanızı dolduruyor.

Sizin için en iyi oyuncak: Parmak vibes / klitoris masajı — Bir dalga hakkında konuşun: Bunlar, (veya eşinizin) seksi noktalarının üzerinde daha fazla yalvarmaları için yeterince uzun süre kayma için mükemmeldir.

Maça maça diyelim: Bir tür sersemsiniz ve açılmanız biraz zaman alsa da, samimi olmaya hazır olduğunuzda yüzde 110 veriyorsunuz. Güven, sizin için cinsel deneyimin önemli bir parçasıdır.

Sizin için en iyi oyuncak: Giyilebilir / eller serbest vibe — Eşinize vibratörün hızını ve gücünü kontrol etme imkanı veren bu modellerden birini alırsanız özellikle eğlenceli. Aslan burcu Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, yatak odasında dramatik olmayı seviyorsun. İpek çarşaflardan, mumlardan, romantik romanın bütün fantezisinden bahsediyoruz. Seninle seks yapmanın hiç sıkıcı olmadığını söylemek güvenli olurdu.

Sizin için en iyi oyuncak: Bir kırbaç ya da flogger - Siz ya da eşiniz için, nasıl bu kadar ~ ~ ekstra * ~ olduğunu ve hem fanteziye nasıl girebileceğinizi seviyoruz. Göz bağı kullanmak için noktalar eklendi. Başak burcu Herkes senin mükemmeliyetçi olduğunu bilir ve yatak odasında bile işleri belli bir şekilde sever. Ayrıca cinsiyet öncesi hazırlığın yapıldığından emin olmayı seven türden birisin, bu yüzden işler sıcak ve ağır olduğunda endişelenmiyorsun.

Sizin için en iyi oyuncak: Ben wa topları - En temel anlamda bir seks oyuncağı değil , bunları (ya da özellikle amaç için tasarlanan son moda kristallerden herhangi birini kullanarak), daha yoğun orgazmlar yapan vajinal kaslarınızı güçlendirmeye yardımcı olur ve her yerde daha iyi seks. Terazi burcu Hayattaki en ince şeyleri seviyorsunuz - birinci sınıf paket, tabiri caizse. Tüm durakları dışarı çekmeyi seviyorsunuz, bu yüzden tüm çanları ve ıslıkları ve çırpılmış kremayı getirin.

Sizin için en iyi oyuncak: Tavşan vibratörü — Evet, ama bir sonraki seviyeye geçen bir titreşim ve çok özel tarafınız ne kadar işlevsel olduğunu seviyor. Samantha Jones için yeterince iyiyse, senin için yeterli. Akrep burcu Kelimenin her anlamında yoğun ve yatak odasında da var. Hiçbir işaret sizin kadar dolandırıcı olmaya açık değildir ve bazı insanların bulabileceği şeyleri korkutursunuz.

Sizin için en iyi oyuncak: Meme kelepçeleri — Red Hot Chili Peppers’in dediği gibi, acı çeken zevkten hoşlanırsınız. Yay Burcu Özetin maceracısı sensin ve bu, sınırlarını zorlamayı sevdiğin anlamına geliyor. Bir şey “eğlenceli” (en sevdiğiniz kelime, btw)? G.

Sizin için en iyi oyuncak: Anal boncuklar - Sizin için sıkıcı oyuncakların hiçbiri . Bunlar bir deneyimdir ve şimdiye kadar koşulan mermilerden daha iyi bir macera hissi uyandırır. Oğlak burcu Azim, istikrarlılık - Bu klasik Oğlak burcu özellikleri, geceleri aaaaaallllll devam etmenizi sağlayan şeydir . Kim bütün gece acı çekmesi gerektiğini söyledi?

Sizin için en iyi oyuncak: Wand massager — Gerektiğinde yoğun, mola vermeniz gerektiğinde yumuşak. Siz veya oyuncağınız kimin daha uzun süre dayanabileceğini görmek için bir yarış olacak. Kova Burcu Senin hakkında hiçbir şey geleneksel değil, bu yüzden seninle seks hem zor hem de zevkli. Nasıl çalıştığını anlamaya çalışan birine: Unut gitsin. Sadece çoğunluğa uy.

Sizin için en iyi oyuncak: Butt fişi - İnsanların seks oyuncakları hakkında düşündüklerinde düşünecekleri ilk şey değil, süslenmiş, dışarı sızan biri size başka hiçbir şeyin yapamayacağı gibi neşe verir. Göz kırpmak. Balık Burcu Hassas, duygusal ... kelimenin tam anlamıyla bir sanatçı. İşleri farklı görüyorsunuz, bu ortaklarınızın öngörülemeyen ve unutulmaz bir deneyim yaşadığı anlamına geliyor.
Sizin için en iyi oyuncak: Dildo - Aldatıcı bir şekilde basit, sadeliği, sizin için mükemmel kılan şeydir, çünkü onunla oynamak için ücretsiz saltanat verir.


Whatsapp Destek