DOĞUM YILI YAZIN
GİRİŞ

Cuckold Çift Nedir Cuckold Swinger Çiftler

Cuckold karısının başka erkeklerle yatmasına göz yuman veya bundan zevk alan ve teşvik eden kocaya denir.

Cuckold karısının başka erkeklerle yatmasına göz yuman veya bundan zevk alan ve teşvik eden kocaya denir.
Kelime bir çeşit kuş olan cuckoo’dan türetilmiştir.


Cuckoo kuşunun dişisi birlikte olduğu erkeği sürekli değiştirmesi ve hatta yumurtalarını farklı yuvalara bırakmasıyla tanınmaktadır. Cuckold kelimesi İngiliz edebiyatında 1200’lü yıllardan beri kullanılmaktadır.

Her ne kadar çok eski bir fetiş olsada toplumsal baskılar nedeniyle çok uzun yıllar bu fetiş gizli kalmış ve internetin yayılmasıyla beraber git gide popülaritesini arttırmaktadır. 


Cuckold Terimleri Nedir? 


Cuckoldry  Nedir? Genelde evli olan bir çiftteki kadının başka erkeklerle kocasının önünde yatma fantezisine verilen isim.
Cuck Nedir? Karısının bilgisi veya teşviki dâhilinde başka erkeklerle yatan koca.
Cuckquean Nedir? Karısının bilgisi veya teşviki dâhilinde başka kadınlarla yatan koca.
Bull Nedir? Cuckold ilişkide kadının yattığı erkek. Genelde dominant olurlar.


Cuckold Fantezisi, Cuckold Felsefesi 


Cuckoldry fetişinde genelde kadınlar dominant rol oynarlar. Dominant olan kadın, kocasının kendisine yeterli gelmediğini veya daha iyilerini hak ettiği düşüncesiyle kocasının da olduğu bir ortamda başka erkeklerle birlikte olur. İlişki tipleri her fetişte olduğu gibi farklılık göstermektedir. Bazı ilişkilerde erkek sadece izler, bazı ilişkilerde ise Bull’a oral seks yaparak ereksiyon olmasına yardım etmek veya Bull’un içine boşaldığı karısının vajinasını yalayarak temizlemek gibi aktif görevleri olabilir. Hatta bazı ilişkilerde Cuckold’un kadın kıyafetleri giyerek hizmet ettiği de görülmektedir.


Cuckoldry fantezisinde cuckold mutlaka ilişki sırasında orda olmalıdır.


​Eğer ilişki sırasında Cuckold aynı ortamda değilse bu ilişki tipik bir Cuckoldry fantezisi olmaz.
Kocanın ilişkiye şahitlik etmediği ilişki tipine sanılanın aksine cuckoldry değil hotwifing denir ve Cuckold fantezisinden oldukça farklı bir fetiştir. Cuckoldry her ne kadar seksüel bir fetiş olsa da aslında altında psikolojik zevklerde barındırmaktadır. Tipik bir cuckold humile edilmekten hoşlanır, Karısının veya Bull’un onu ezmesinden zevk alır.

Cuckold terimi eşi tarafından aldatılan ve eşinin onu aldatmasını kabul etmiş veya etmek zorunda kalmış erkekler için kullanılan bir terimdir. Her ne kadar "cuckold" Türkçeye "aldatılan koca" olarak çevrilse de, aldatılan partner olayın farkında olduğundan, "aldatılmış" değildir. Üstelik birinin cuckold olması için evli olması da gerekmez.

Cuckold ilişkilerde kadın, cinselliğini özgürce yaşarken, erkek kadına sadıktır. Kadın erkeği bu tarz bir ilişkiye razı etmek için bazı seks oyunlarını, eşinin/sevgilisinin ona olan duygularını vs. kullanır. Erkek, her ne kadar partnerinin başka erkeklerle olmasını istemese, bu durum onu kızdırsa veya kıskançlık hisstemesine yol açsa da, yine de eşinin/partnerinin başkasıyla yatması fikri onu hetecanlandırır. Eşinin başkası ile yatması hoşuna gitmese de, bu durumdan nefret etse de heyecanlanır.

İşte kadın, bu noktada erkeğin hissettiği bu heyecanı yönlendirebilirse, o zaman istediği zaman istediğiyle yatma hakkını talep edip bu hakkı kazanabilir.

Bunu yapabilmek için ise, erkeğin kendi üzerindeki otoritesini kırması ve erkeğin erkekliğine olan güvenini zedelemesi gerekir.

Erkek, kendi erkekliğinden şüpheye düştüğü ölçüde, kadının taleplerine karşı savunmasız kalacak ve tavizler vermeye başlayacaktır.

Cuckold ilişkiler, tamamen ve sadece Kadının Özgürlüğü ve Zevki üzerinde kurulmuş ilişkilerdir ve çiftler evli olmasalar da, kadın cinsel hayatını özgürce yaşarken partnerinin ona sadık kalması ve otoritesine boyun eğmesine dayanır.

 

Swinger ne demek, Swinger kime denir?

Türkiye'de her ay 275 bin kere swinger kelimesini aratıyor.

Peki Swinger ne demek?


swinger nedir

Google’ın 2019 - 2020 verilerine göre Türkiye’de her ay 50 bin dünya ise 250 bin kere “swinger” kelimesi aratılıyor. Peki bu İngilizce kelime ne anlama geliyor ve kimlere swinger denir?

Swing fiilinin birinci anlamı Oxford ve diğer İngilizce sözlüklere göre “sallanmak” anlamına geliyor. Swinger da “sallanan kişi” anlamına geliyor. Ancak günümüzde internette bu kadar aranmasının nedeni bu anlamı değil.
İngilizce argoda Swinger rastgele cinsel ilişkiye giren ya da  cinsel ilişkiye girmek için başkalarıyla eş değiştiren kişilere deniyor. Swinger kelimesi bu nedenle porno sitelerde de geçen bir tabir.

eş değiştirme

Swinger kelimesinin Türkçe karşılı olarak “eş değiştirme” kullanılıyor.
Yine Google’ın verilerine göre “eş değiştirme” kelimesi Türkiye’de ayda ortalama 15000 kere aranıyor.

Swinger nedir? Swinger çiftler nasıl yaşar?

 

Swinger kelimesinin ilk anlamı, “Hayatın tadını çıkaran ve hızlı yaşayan kimse”dir. Ancak günümüzde bu kelime  Eşlerini paylaşan / değiştiren anlamına geliyor.


Türkiye'ye de son zamanlarda sıkça duyulan bir kelime olan Swinger, kısaca çiftlerin birbirleri arasında eşlerini değiştirerek cinsel fantazilerini gerçekleştirmesidir.

Swinger ilişkilerde, çiftlerden her iki tarafın da gönüllü olması esastır. Çiftler özel Swinger Club'lar ya da sanal ortamlarda bu fantaziyi yaşamak isteyen çiftlere özel sayfalarda tanışıp, anlaşarak görüşürler.

Çiftler arasında gizlilik en önemli kuraldır. Duygusal etkileşimlere kapalı bir cinsel aktivitedir. Çiftler, genelde sıradanlaşan ve heyecanını yitiren seks hayatlarını canlandırmak için Swinger ilişkiyi denerler.

Neden Swinger ?


Cinsel hayatları çok yoğun ve çok önemli gören bazı kişiler, bir yerden sonra farklı şeyler denemek isterler.
şlerini aldatmaktansa Swinger´i tercih edenler de vardır.

swinger çift
 

www.noktashop.org sunulan tüm ürünler Avrupa'dan ithal edilmektedir.


Kapıda ödeme kolaylığı ile İstediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. www.noktashop.org sex shop siparişleriniz gizli paketler şeklince kargo-kurye ile teslim edilir.

adana erotik shopNokta Sex Shop internet sitesinde ve mağazasında binlerce sex ürünü ve fantezi seks oyuncakları sizleri bekliyor.
Bu ürünler, fetish fantazi setler, vibratör, moden vibratör, realistik dildo, anal plug, anal vibratör, belden bağlamalı penis, realistik vibratör, sexy gece kıyafetleri, karakter kostüm, sexi iç giyim, penis pompası, vajina pompası, kayganlaştırıcı, performans ürünleri, şişme manken, şişme bebek, vücut bakım ürünleri gibi aklınıza gelebilecek bir çok ürün mevcuttur, seks oyuncakları mağazası olan www.noktashop.org çok fazla seks oyuncakları var, ürün çeşitliliği biraz kafa karıştırıcı olabilir fakat bu ürünlerden çok zevk alacağınız kesin. 

Nokta Shop İstanbul :
Seyrantepe Mah.  Nato Caddesi No: 49 D.: 1 Seyrantepe / Kağıthane / İstanbul

Nokta Shop Hollanda :
EDC-Internet BV Lloydsweg 12-A 9641 KK Veendam (Niederlande)

Whatsapp sipariş hattı : 0 545 356 96 07

Nokta Shop Müşteri Hizmetleri: 0533 302 47 67 - 0850 304 64 90

Harita Yol Tarifi İçin Tıklayınız : https://goo.gl/maps/fhasRF9vJf8HVXaS8

Her türlü görüş, öneri ve siparişlerinize ait sorularınız için siparis @ noktashop.org'a e-posta gönderebilirsiniz.


Whatsapp Destek