DOĞUM YILI YAZIN
GİRİŞ

En İyi Orgazm Teknikleri

EN İYİ ORGAZM TEKNİKLERİ. UZMANINDAN TAVSİYELER

6 yıl birlikte olduk ve her zaman harika bir kimyaya sahiptik ama ortağımla hiç orgazma ulaşamadım. bu benim için ve onun için çok hayal kırıklığı yaratıyordu! Bir vibratör kullanarak harika ve bazen birden fazla orgazma sahip olabilmem de ilişkimizi yeniden canlandırdı.
orgazm vibratör

İyi haberlerle başlayalım, bu bir vibratör kullanarak kendinizle seks yaparken orgazm yapabiliyorsanız, eşinizle seks yaparken neredeyse kesinlikle orgazm olmanın bir yolunu bulabileceğiniz anlamına gelir.

Diğer bir haber (buna kötü demeyelim) zaman ve yaratıcılık gerektirebilir ve aynı orgazmlara sahip olmayı bekleyemezsiniz. Kendinle seks yapmak, bir partnerle seks yapmaktan farklıdır. Ancak bu durumda farklı, daha az zevkli anlamına gelmez.

Farklı orgazmlar sadece farklı.

Siz veya eşiniz bu konuda kötü hissediyorsa, yapmamalısınız. Ayrıca bir başarısızlık olarak görmemelisiniz. Vibratörlerin orgazm olmanın inanılmaz verimli bir yolu olduğunu düşünün. Bunlar, çoğu insanın orgazm olması gereken güçlü ve tutarlı bir stimülasyon sağlamak için özel olarak yapılmış mekanik bir cihazdır.
Öte yandan, kültürümüz cinsiyetten utangaç olduğundan ve seks konusunda çok utanç duyduğundan, birçok insan bir orgazm üretmek için yeterli stimülasyon sağlayan seks oyunlarına katılmayı öğrenmez. Özellikle de sadece cinsel ilişkiden orgazm bekliyorsanız.
Bunu değiştirmek istiyorsanız, eşinizle orgazm olmanın yolunda neler olabileceğini düşünerek başlayın. Orgazm yeteneğinizi etkileyebilecek aşağıdaki olasılıkları göz önünde bulundurun:

Yeterli Değil veya Doğru Uyarılma Değil

Düzeltilmesi en kolay sorun, eşinizle seks yaparken yeterince stimülasyon alamamanızdır. Vibratörler, her insanın yapabileceğinden daha fazla stimülasyon sağlar. Bunu hatırlamak önemlidir.

Yani soru şu: tam olarak ne kadar stimülasyona ihtiyacınız var ?

Çok fazla stimülasyona ihtiyaç duyan biri olabilirsiniz çünkü vücudunuz böyle çalışır. Burada doğru ya da yanlış yok - sadece siz ve doruğa çıkmak için ihtiyacınız olan şey var.
Bunu kendiniz hakkında biliyorsanız, eşinizle ihtiyaçlarınız hakkında konuşmanızı tavsiye ederim. Birkaç tekniği gözden geçirmeniz gerekebilir (örneğin, stimülasyon sağlamak için elleri veya diğer vücut parçalarını nasıl kullanacağınızı öğrenmek) ancak bunu bir macera olarak görmelisiniz. Ayrıca partnerinize nerede uyarılmayı sevdiğinizi de söylemek zorunda kalabilirsiniz. Bir klitorisiniz varsa, klitoral stimülasyonun önemli olması muhtemeldir. Ama belki de değil. Belki daha hassas olan başka bir alan vardır.
Birçok çiftin yaptığı bir diğer şey, vibratörü eşleriyle birlikte kullanmaktır. Bu sadece eğitici değil aynı zamanda birçok çift bunu bir uyarılma biçimi olarak görüyor. Odadaki eşinizle orgazm olabilirseniz, hedefinize bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Ardından, eşinizle seks yaparken vibratör kullanabilirsiniz. Bu işe yararsa, vibratörü tutmasına izin vermeyi deneyebilir, ancak daha önce hiç kullanmamışsa önce ona bazı talimatlar verebilirsiniz.
İlaç sorunları

Orgazmı daha da zorlaştıran ilaçlar da vardır.

Bir vibratörle bunu farketmemeniz mümkündür, ancak hedefinize ulaşmak için bir vibratör bıraktığınızda daha açıktır.
​Halen doruğa ulaşmayı engelleyen herhangi bir ilaç kullanıyorsanız, bu doktorunuzla görüşmeniz gereken bir şeydir.
İlişki sorunları
Bazen bir kişi eşle orgazm olamıyorsa, bunun nedeni ilişkide başka şeyler oluyor. Bu her zaman böyle değildir, ancak bunun sık sık meydana geldiğini gördüm, olabilecek herhangi bir gizli rahatsızlığı düşünmeye zaman ayırmaya değer. İlişki sorunları paraya, işe, yaşadığınız yere veya ailenize bağlı olabilir. Başka bir deyişle, seks hayatınızla hiçbir ilgisi olmayabilir, sadece yatakta kendini gösterir. Her iki durumda da, tüm olasılıkları keşfetmek için kendinize borçlusunuz.

Önceki Zorlayıcı Deneyimler veya İstenmeyen Seks

Bir orgazm olması için, kendimizi akışa bırakmamızı gerektirir.
Muhafızlarımızın aşağı inmesine ve savunmasız kalmasına ihtiyacımız var. Bazen bunu kendi başımıza yapabiliriz ancak başka biriyle yapamayız. Bu engelleme, birileriyle seks yapmak için önceki bir zorlama deneyimine bağlı olabilir. Veya, zorla seks yapmayan ancak yine de çok olumsuz olan bir deneyim ile ilgili olabilir. Geçmişte partnerlerinizle orgazm olmuşsanız, o zaman ile şimdi arasında bir şey olup olmadığını düşünerek rahatlamanızı engelleyebilir. Genellikle, üzücü durumlara karşı onları içimizdeki derinliklerinde bir yere uzatarak savunuruz.
Bu durumda, hiçbir teknik bir şeyi değiştirmez. Ancak, siz ve eşiniz birbirinizle iyi iletişim kurarsanız, o zaman eşinizle bunun hakkında konuşmanız gerekir. Sadece göğsünden çıkarmak sorunu çözebilir. Eşinizle konuşmak istemiyorsanız, bir danışman veya güvenilir bir arkadaşla konuşmanız gerekir. Bundan sonra konuyu eşinizle nasıl çekeceğinize karar verebilirsiniz.

Gevşeme eksikliği

Bu durum için tek bir neden olmaması da mümkündür. Seks yaparken orgazm olmak için yeterince dinlenmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Cinsel tepkimiz öylesine önerilebilir ve alışkanlık kazanmaya meyillidir ki, ilk birkaç kez orgazm olmadığınızdan haberdar olabilirsiniz ve şimdi her seks yaptığınızda endişelenmezsiniz.
Bunun sorun olabileceğini düşünüyorsanız, deneyebileceğiniz birçok şey vardır. Basit gelebilir ama nefes ile başlar. İnsanlara gergin, korkmuş, üzgün veya panik halinde olanlar söylenen ilk şey her zaman.
Çünkü farkına varmadan, nefes almayı unutuyoruz ve geriliyoruz. Her şey başarısız olursa, muhtemelen bir seks terapisti ile konuşma zamanı gelmiştir ve bu yalnız veya eşinizle yapmak istediğiniz bir şey olabilir. Sen karar ver.
Sizinle paylaşabileceğim en önemli şey, kendi başınıza orgazm olmanız durumunda, eşinizle orgazm olmayı öğrenebileceğinizdir. Kendini şanslı say. VİBRATÖR NEREDEN ALINIR Birçok insan, hayatları boyunca orgazm olmadan, bir ortakla veya ortak olmadan yaşar. Bu yüzden en iyi orgazm deneyimlerini yaşatacak vibratörler için İstanbul ve Türkiye’nin en iyi  sex shop, erotik shop ve sex oyuncakları sex toys sitesi olan www.noktashop.org sitesinden 7/24 evinizin rahatlığında sipariş verebilirsiniz. Vibratör siparişiniz için https://www.noktashop.org/vibrator-ve-dildo linke tıklamanız yeterlidir.

www.noktashop.org sunulan tüm ürünler Avrupa'dan ithal edilmektedir.

Kapıda ödeme kolaylığı ile İstediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. www.noktashop.org sex shop siparişleriniz gizli paketler şeklince kargo-kurye ile teslim edilir.

adana erotik shopNokta Sex Shop internet sitesinde ve mağazasında binlerce sex ürünü ve fantezi seks oyuncakları sizleri bekliyor.
Bu ürünler, fetish fantazi setler, vibratör, moden vibratör, realistik dildo, anal plug, anal vibratör, belden bağlamalı penis, realistik vibratör, sexy gece kıyafetleri, karakter kostüm, sexi iç giyim, penis pompası, vajina pompası, kayganlaştırıcı, performans ürünleri, şişme manken, şişme bebek, vücut bakım ürünleri gibi aklınıza gelebilecek bir çok ürün mevcuttur, seks oyuncakları mağazası olan www.noktashop.org çok fazla seks oyuncakları var, ürün çeşitliliği biraz kafa karıştırıcı olabilir fakat bu ürünlerden çok zevk alacağınız kesin. 


Nokta Shop İstanbul :
Seyrantepe Mah.  Nato Caddesi No: 49 D.: 1 Seyrantepe / Kağıthane / İstanbul

Nokta Shop Hollanda :
EDC-Internet BV Lloydsweg 12-A 9641 KK Veendam (Niederlande)

Whatsapp sipariş hattı : 0 545 356 96 07

Nokta Shop Müşteri Hizmetleri: 0533 302 47 67 - 0850 304 64 90

Harita Yol Tarifi İçin Tıklayınız : https://goo.gl/maps/fhasRF9vJf8HVXaS8

Her türlü görüş, öneri ve siparişlerinize ait sorularınız için siparis @ noktashop.org'a e-posta gönderebilirsiniz.


Whatsapp Destek