DOĞUM YILI YAZIN
GİRİŞ

Erkek Azdırıcı Şeyler

Erkekleri baştan çıkaran 16 hareket

Her kadının seksi bir tarafı vardır. Ama ne yazık ki bunu nasıl kullanmamız gerektiğini bilmiyoruz. İşte erkekleri baştan çıkaran, kadınların yaptığı 16 şey  


Kadınlar kendilerini ne kadar seksi hissederlerse karşı cinsin daha kolay dikkatini çekebilirler. Ancak nedense bazı kadınlar seksi olduklarını düşünmüyorlar. Bilmedikleri bir şey varsa o da bu seksiliği nasıl kullanmaları gerektiği.   İşte kadınları karşı konulmaz yapan o hareketler: 

1- YAVAŞÇA DUDAKLARINI ISIRIRSA


Hani çocuklar heyecanlandığında ya da korktuklarında dudaklarını ısırır ve olayı daha da dokunaklı hale getirir ya işte erkekler de kadınlar dudaklarını ısırdıklarında aynı şeyi hissediyor. Bir erkeğin karşısında yavaşça dudaklarınızı ısırdığınızda size karşı ne kadar sevecen olabilir göreceksiniz.

2- PÜRÜZSÜZ BİR CİLDE SAHİPSE


Pürüzsüz bir cilde sahip olan kadından daha seksi bir şey olabilir mi? Antik roma zamanından bu yana kadınların tüylerinden kurtulup pürüzsüz bir vücuda sahip olma fikri meğer o zamanlarda da seksiymiş.

3- BOYNU AÇIK BIRAKAN SAÇ MODELLERİ KULLANIYORSA


Bir kadının en belirgin aksesuarı saçıdır. Yapılan araştırmalara göre erkekler kadınların arka boyun bölgesini ve yüzünü açıklıkta bırakan saç modellerinden hoşlanıyor.

4- ERKEK GÖMLEĞİ GİYERSE


Bir kadının bol erkek göleği giymesi “en seksi” sabahları akla getirdiğinden olacak ki erkeklere çok seksi geliyormuş.

5- OMUZ ÜSTÜNDEN BAKIŞ ATARSA


Omzunun üzerinden gizemli bir bakış, kendi özel büyüsüne sahiptir. Geçen yüzyılın reklam posterlerinin bize tam olarak bu şekilde baktığı güzel bir nedeni vardır.

6- ÖZGÜVENE SAHİPSE


Kendinden emin bir kadın kapıdan içeri girdiği an tüm dikkatleri üzerine çeker. Ancak kendine güvenmenin de bir sınırı var. Fazlası aşırıya kaçıp itici durabilir.

7- OMUZLARINI AÇIK BIRAKIYORSA


Yapılan araştırmalara göre kadınların omuzlarını açık bırakması erkekler koruma ve sarılma arzusu uyandırıyor.

8- TOPUKLU AYAKKABILARLA KUSURSUZ YÜRÜRSE


Bazı kadınlar topuklu ayakkabılardan hoşlanmaz ama bazıları topuklu ayakkabı olmadan dışarı adım atmaz. Ama topuklu ayakkabı giyen bir kadın o ayakkabıların hakkını verir de yürürse, baştan çıkaramayacağı bir erkek yoktur. Bizden söylemesi.

9- SEKSİ BİR SES TONU VARSA


Erkekler Marilyn Monroe gibi nefes kesici bir sesle büyüleniyor.  Marilyn Monroe’yu yaşama şansı erişenler ünlü aktrisin ses tonuyla ilgili “viagra etkisi” ifadesini kullanıyordu.

10- DOLGUN DUDAKLARA SAHİPSE


Hafif dolgun, parlak dudaklar, bir kadını çekici kılan ilk unsurlardan biridir. Bu madde konusunda dikkat etmeniz gereken nokta eğer dudaklarınız ince ise dolgun göstermek için makyajla hile yapabilirsiniz. Yani kadınların konuşurken bilerek şişirdiği dudaklar erkeklere itici ve komik gelebilir.

11- ZARAFETE SAHİPSE


Asalet bir kadın için dengedir. Öncelikle aşırı seksi durup itici bir hali almaz aynı zamanda da karşı konulmaz bir çekiciliğe sahiptir.

12- SPOR TAYT GİYDİĞİNDE


Tayt bir kadının tüm kıvrımlarını ön plana çıkarıyor. Özellikle spor salonunda erkekler endorfin salgılarken, dikkat çekmeniz için önünden geçmeniz yeterli olabilir.

13- ÇİLLİYSE


Her ne kadar çoğu kadın çillerinden nefret edip onları makyajla kapatmaya çalışsa da erkeklerle çiller çok çekici geliyor. Araştırmalara göre erkeklerde saf çocuksu duygu uyandırıyormuş.

14- DOĞAL MAKYAJ YAPIYORSA


Yakışıklı ve varlıklı erkeklerin yanında aşırı makyajlı kadınları gördüğünüze bakmayın aslında erkekleri asıl baştan çıkaran şey doğallıktır.

15- GÖZLÜK TAKIYORSA


Kadınların gözlük takmasının erkekler üzerinde otoriter bir etki yarattığı belirtiliyor. Onlara göre gözlük takan kadınlar daha ulaşılması zor durduğu için erkekleri mıknatıs gibi çekiyor.

16- İÇTEN GÜLÜYORSA


Çoğu kadın eğer ağzını açarak kahkaha atarsa tüm imajını zedeleyeceğini düşünür halbuki erkeklere göre duygularını tüm içtenlikle gösteren kadınlar oldukça çekici ve seksi.


Whatsapp Destek