DOĞUM YILI YAZIN
GİRİŞ

Erkeklerde Erken Boşalma Problemi

Erken boşalma, erkeklerde görülen en sık rastlanan cinsel işlev bozukluğudur.

Erken boşalma, cinsel bir yetersizlik değildir.
Erken boşalma konusunda tıp alanında yapılan çalışmalar ve istatistiklerden alınan ortalamalar sonucunda cinsel ilişki yaşayanlarda aşağıdaki 3 gurupta gösterilenler erken boşalıyor sayılıyor:

Penis anüs vajina ya girmeden önce boşalma olursa “ileri derecede erken boşalma” penis anüs veya vajina da iken 1 dakika veya daha altı zamanda boşalma “orta derece erken boşalma” penis anüs veya vajinada iken 1 ile 5 dakika arası boşalma “erken boşalma” olarak kabul edilir.

Bu koşullar altında normal cinsel ilişki süresi penis anüsten veya vajinada iken en az 5 dakika ve üstü olarak kabul ediliyor, ideal olarak ise 5 ile 15 dakika arası kabul edilmektedir, ama bu tür sorunun daha çok çiftlere bağlı bir uyum sorunu olduğu bilinmektedir.

En önemli nedenler, stres, aşırı heyecan, başarılı olamama korkusu, depresyon gibi psikolojik faktörlerdir.
Erken boşalma problemine çözüm olarak geciktirici sprey veya geciktirici krem alarak çöebilirsiniz.
 

7/24 Açık Erotik Shop Sitemizden Nasıl Sipariş Verebilirsiniz ?


go to sex shop location

​Nokta Erotik Shop Mağazası, Seks Oyuncakları fetish fantazi setler, vibratör, moden vibratör, realistik dildo, anal plug, anal vibratör, belden bağlamalı penis, realistik vibratör, sexy gece kıyafetleri, karakter kostüm, seksi iç giyim, penis pompası, vajina pompası Seks Shop web sitemizde özellikle avrupada en çok tercih edilen erotik ürünler ve seks oyuncakları bulabilirsiniz. ​


Whatsapp Destek