DOĞUM YILI YAZIN
GİRİŞ

Eşinden Gizli Swinger

Eşinden gizli swinger , soft swinger yada cuckold swinger olmak

Sevgili arkadaşlar öncelikle swinger kelimesinin anlamını açıklamak gerekir, swinger kelimesi İngilizce sözlük anlamı olarak bir çok anlam çağrıştırıyor olsa da temel olarak eşini paylaşan kişi anlamına gelir . Dolayısıyla eşden gizli eş paylaşılması söz konusu değildir .

Eş paylaşımı denilince ilahi eşi bir başkası ile cinsel münasebete sokmak anlamını da çıkarmamak gerekir , bir çok swinger ilişki türü vardır . Mesala soft swinger ilişki türünde çiftler bir araya gelir çeşitli cinsel aktiviteler veya sosyal aktivitelerde bulunurlar , bir birlerinin yanında rahat davranırlar , nudist etkinlikler düzenleyebilirler lakin eşlerini tam anlamıyla paylaşıp Çinsellik yaşamazlar sadece belirli sınırlar dahilinde eğlenceli ve keyifli zaman geçirmek amaçlanır . Buradan çıkaracağımız ise swinger ilahi eşdeğiştirmek olmamasına rağmen eşli bir şekilde düzenlenen etkinliktir . yine eşten gizili soft swinger olma durumu da yoktur .

     Ayrıca Swinger çiftler ilahi bir birlerinin eşlerini değişecek diye bir kaide de yoktur , bir taraf eşini paylaşıp eşinin bir başkası ile ilişkiye girmesini izlemekten hoşlanabilir , ama diğer çiftin eşine dokunmaz sadece ortamı seyreder yada ortamın içinde kendi eşini diğer erkekle birlikte cinsel anlamda kullanır kullandırır buna da cuckold çift denilir , Cudkold çiftler aralarına tek erkek de alabilirler ama yinede cuckold çift olabilmek için de eşinizin bilgisi olması gerekir yani eşinizin haberi olmadan eşinizi bir başkası ile paylaşamazsınız .

      Swinger çiftler kendileri gibi çiftlerle irtibatta bulunabilecekleri gibi , aralarına tek erkek veya tek bayan da alabilirler , bu tarz tek birey arayanlar için aralarına aldıkları kişilerin evli değil bekar olması sağlıklı olanıdır , diğer türlü araya alınan tek bireyler evli ise eşlerini aldatmış olurlar ki bu durum ilerde kanunen sıkıntılı durumların doğmasına , ispatlanırsa yüklü tazminat ödemeye kadar gidebilecek ciddi sıkıntılara yol açar . Burada da eşden gizli olmak yine sakıncalı ve tehlikelidir .

      Bu durumda , eşden gizli swinger , soft swinger yada cuckold çift olunmaz , eşinizin resmini habersiz paylaşıyorsanız bunun ismi teşhirciliktir ki bir bireyin görüntülerini izinsiz çekmek ve paylaşmak suçtur , eşiniz dahi olsa şikayet ederse ceza alırsınız . Eşinizden gizli bir çift ile birlikte olmak ise eşinizi aldatmak anlamına gelir yine her hangi bir şikayet yada boşanma durumunda hem aldatan hem de aldatanın birlikte olduğu kişi aldatılan bireye tazminat ödemek zorunda kalabilir .

      Sonuç olarak eşden gizli swinger ilişki olmayacağına göre bunun dışındaki her türlü eylem de kanunen suç teşkil edecek durumlar ortaya çıkardığına göre , öncelikle swinger felsefesini tam olarak öğrenmeli ve durumu eşinizle paylaşmalısınız , eşinizi ikna etmeli , ikna etmenin yollarını aramalısınız , ikna edemiyorsanız sizde bu tarz paylaşımlardan uzak durmalısınız . İlahi dayanamıyorsanız yine eşinizin izni ile tek erkek yada tek bayan olarak ortamlara katılmalı yine olmuyorsa kimseyi mutsuz etmeye ve sıkıntıya sokmaya hakkınızın olmadığını düşünüp yolunuza yalnız devam etmelisiniz . Eşinizle boşanmalı ve sonrasında bu ortamlara girmelisiniz .

     Sevgili arkadaşlar yine de herkesin görüş ve düşüncesine saygılı olmakla birlikte izlenimlerim dahilinde konuya değinmeye sizleri bilgilendirmeye çalıştım . Hayat sizin benim bu anlattıklarımdan bir şeyler alabilir yada kendi bildiğiniz yolda devam edebilirsiniz sonuçta her koyun kendi bacağından asılır.
 

www.noktashop.org sunulan tüm ürünler Avrupa'dan ithal edilmektedir.

Kapıda ödeme kolaylığı ile İstediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. www.noktashop.org sex shop siparişleriniz gizli paketler şeklince kargo-kurye ile teslim edilir.

adana erotik shopNokta Sex Shop internet sitesinde ve mağazasında binlerce sex ürünü ve fantezi seks oyuncakları sizleri bekliyor.
Bu ürünler, fetish fantazi setler, vibratör, moden vibratör, realistik dildo, anal plug, anal vibratör, belden bağlamalı penis, realistik vibratör, sexy gece kıyafetleri, karakter kostüm, sexi iç giyim, penis pompası, vajina pompası, kayganlaştırıcı, performans ürünleri, şişme manken, şişme bebek, vücut bakım ürünleri gibi aklınıza gelebilecek bir çok ürün mevcuttur, seks oyuncakları mağazası olan www.noktashop.org çok fazla seks oyuncakları var, ürün çeşitliliği biraz kafa karıştırıcı olabilir fakat bu ürünlerden çok zevk alacağınız kesin. 

Nokta Shop İstanbul :
Seyrantepe Mah.  Nato Caddesi No: 49 D.: 1 Seyrantepe / Kağıthane / İstanbul

Nokta Shop Hollanda :
EDC-Internet BV Lloydsweg 12-A 9641 KK Veendam (Niederlande)

Whatsapp sipariş hattı : 0 545 356 96 07

Nokta Shop Müşteri Hizmetleri: 0533 302 47 67 - 0850 304 64 90

Harita Yol Tarifi İçin Tıklayınız : https://goo.gl/maps/fhasRF9vJf8HVXaS8

Her türlü görüş, öneri ve siparişlerinize ait sorularınız için siparis @ noktashop.org'a e-posta gönderebilirsiniz. Nokta Vibratör Shop

Nokta Vibratör Shop

Nokta Vibratör Shop


Whatsapp Destek