DOĞUM YILI YAZIN
GİRİŞ

Gerçekçi Dildo ve Gerçekçi Yapay Penisler

Üst düzey gerçekci bir deneyim sunan realistik dildolar içerisine yerleştirilmiş titreşim motorları vibrasyon salgılar.

Gerçekçi dildolar, tıpkı gerçek gibi görünecek ve hissedilecek şekilde tasarlanmıştır ve size en üst düzeyde gerçekçi bir deneyim sunar. Birçok gerçekçi dildo, daha da fazla iç uyarım için kabarık veya boyalı damarlara sahip olacaktır. Resmi çevrimiçi erotiksexshop yetişkin oyuncak mağazasından bugün en iyi ve en popüler gerçekçi dildoları satın alın! Gerçekçi tasarımları nedeniyle gerçeğe yakın dildolar olarak da bilinen gerçekçi dildolar, tıpkı erkek cinsel organına benzeyen bir tür penetrasyon oyuncağıdır.

Online Nokta seks dükkanından gerçekçi dildolar ve gerçekçi seks oyuncakları satın alabilirsiniz. Loving Joy gerçekçi dildolar, Japon PVC veya TPE gibi yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. TPE, yapay penise gerçekçi ve yumuşak bir his verdiği için gerçeğe yakın dildolar yapmak için sıklıkla kullanılır. Dildolarımız tüm farklı şekil ve boyutlarda gelir ve genellikle herhangi bir düz yüzeye veya hatta bir koşum takımına bağlanmalarını sağlamak için bir vantuz tabanına sahiptir.

Uzaktan Kumandalı Realistik Penisler


Üst düzey gerçekci bir deneyim sunan realistik dildolar içerisine yerleştirilmiş titreşim motorları vibrasyon salgılar. Salgılanan vibrasyon salgıları kumanda vasıtası ile kontrol edilebilir. Uzaktan kumandalı penisler hem solo mastürbasyonda hem de partnerinizle biraz eğlenmek için çok eğlencelidir. Noktashop, Good Housekeeping Denenmiş ve Test Edilmiş bölümü gibi ana akım medya makalelerinde görülebilen piyasadaki en iyi uzaktan kontrol penislerin bazılarını sunar. Uzaktan kumandalı penisin sesini seviyorsanız, ancak hangisini alacağınızdan emin değilseniz, bu kararı vermenize yardımcı olacak en iyi uzaktan kumandalı vibratörler blogumuza göz atın!

Uzaktan Kumanda Penisler Nelerdir?


Uzaktan kumandalı penisler, tahmin ettiğiniz gibi, uzaktan kumandalı titreşen seks oyuncaklarıdır. Bu uzaktan kumanda, farklı hızlar ve işlevler arasında hareket etmenize olanak tanıyarak sizi doruğa çıkarma olasılığı en yüksek olanı seçmenizi kolaylaştırır. Uzaktan kumandaların bir başka yararı da, eşinizle biraz eğlenebilmeniz, hızları kontrol etmelerine izin vererek ve sizi boyun eğdirerek alay edebilmenizdir.

Uzaktan vibratörlerin kullanımı genellikle çok kolay ve basittir. Fakat en önemli husus ise zevklerinize eşlik edecek doğru sex oyuncağının tercihidir. Çünkü her uzaktan kumandalı realistik vibratör seçenekleri gerçeğinden ayırt edemeyeceğiniz et dokuya sahip olmayabilir. Bunun için satın almadan muhakak doku özelliğini gösteren bir video talep etmeyi unutmayın.

Uzaktan kumandalı vibratörlerin kullanımı genellikle çok kolay ve basittir. Tüm seks oyuncaklarında olduğu gibi, vibratörü kullanımdan önce ve sonra temizlemenizi öneririz. Vibratör temizlendikten sonra üzerine biraz yağlayıcı sürün. Yağlayıcı, sürtünmeyi azaltmaya yardımcı olarak yerleştirmeyi kolaylaştırır.

Lütfen, bazı uzaktan vibratörlerin, örneğin Erox Et Doku Realistik Vibratör gibi, bunları uzaktan kumandadan bağımsız olarak açmanızı gerektireceğini unutmayın. Vibratörü taktıktan sonra, çalıştırmaya başlayabilir ve farklı titreşim modelleri ve hızları arasında yolunuzu açabilirsiniz. Partner arası en çok tercih modeller arasında yer alır uzaktan kumandalı yapay penis modelleri.


Whatsapp Destek