DOĞUM YILI YAZIN
GİRİŞ

İstanbul Nokta Sex Shop Seks Oyuncakları

İlk kez seks oyuncağımı 1 yıl önce aldığımı belirtmek isterim

Seks oyuncakları. Hepimiz bu terimi duyduk ve birçoğumuz onlar hakkında şakalar yaptık arkadaşlarımızla şakalar yaptık, Ama seks oyuncakları hakkında daha ciddi bir tartışma yapmalı ve toplumumuzun onlar hakkındaki bilgisini genişletmeli miyiz? Kesinlikle evet derim.

Bunun ne kadar büyük bir tabu olduğunu test etmek için, birçok LGBTQ + insanla vibratörleri tartışırken, birbirlerine tavsiyelerde bulunurken ve hikayeler paylaşırken seks oyuncakları hakkında biraz sohbet ettik. Bulunduğum ortamda bunun kesinlikle bir etkisi oldu. Çok büyük değil ama konuşmanın biraz değiştiğini hissettim ve birkaç kişinin konuştuğunu duydum. Daha sonra bir kadın benimle konuşmaya başladı.

İlk kez seks oyuncağımı 1 yıl önce aldığımı belirtmek isterim: Gece seks oyuncakları hakkında videolar izliyordum ve makaleler okudum ve o sırada www.noktashop.org u buldum bana yakında olduğu için gündüz oraya gitmeye karar verdim. Gittğimde aşırı çekinmiştim fakat satış temsilcisi çekindiğimi fark ederek çekinmenize gerek yok bunlar ihtiyaç ve fantezi ürünleri buradan satın aldıklarınızı ikimizden başkası bilmez ve bana talebinizi belirtirseniz sizin için en uygun olacağı önereceğime emin olabilirsiniz dedi, bu o anlık şaşırtıcı bir şekilde beni rahatlattı ,Binlerce seks oyuncakları yoktu fakat oyuncaklar çoğunlukla kadınlar içindi.

Bazı modelleri inceleyip içerikleri hakkında biraz bilgi aldıktan sonra en çok hoşuma giden bir tavşan vibratör oldu onu aldım, satış temsilcisi bu oyuncak ile beraber mükemmel keyif almamı sağlayacak birde jel önerdi onu da aldım, Biraz utanç hissettim, ancak bunlar benim ihtiyacımdı,Bu benim için hiç de rahat bir deneyim değildi o gün, Evime ulaşıp oyuncağımı biran önce kullanmak için eve koşar adım gitmiştim. Şimdi aradan birkaç ay geçti ve ara sıra nokta sex shop a uğrayıp yeni yeni oyuncaklar alıyorum, kendime,bedenime ve cinselliğime çok güveniyorum. Bu oyuncakları sık sık kullanmasam da, sex oyuncakları olarak geniş bir koleksiyonuna sahibim. Diye konuşup mutluluğunu dile getirmişti.

Erkekler için cep vajinası adı verilen masturbatörler var, bir kadın vajinasının daha  küçük bir versiyonu, En iyi erkek seks oyuncak türlerinden biri prostat masajıdır. Bunları kullanmak, ilk birkaç kez çok fazla hazırlık ve çaba gerektirir, ancak geleneksel erkeklerden çok farklı hissettiren yoğun bir orgazm sağlarlar.İnternette de şaka olarak görülen ve genellikle kadınlar için gösterilen popo tıkaçları var, ancak aynı zamanda erkekler için de iyi ve farklı boyutlarda ve teknoloji seviyelerinde geliyorlar.

Erkekler seks süresini uzatmak için Penis halkası yada Penis kılıfı kullanabiliyor. Ayrıca bu penis halkası ve Penis kılıfları kadınının alacağı zevki artırmak için de kullanılabilirler. Erkekler için bile seks oyuncakları olduğunu hatırlatmak isterim. Sek oyuncakları konusundaki ön yargıların kalkması gerekiyor, Yetişkinlerin büyük çoğunluğu düzenli olarak seks yapıyor ve bir bütün olarak toplumumuz bundan daha çok bahsediyor.

Şimdi benzer düşünen insanlar, çeşitli yeni yollarla birbirleriyle tanışabilir ve modern dünyamızda seks ve cinsellik tartışmalarını başlatabilir. Seks ve mastürbasyonu çok daha eğlenceli ve yoğun hale getirmek için ihtiyacınız olan tek şey biraz cesaret ve açık fikirli olmaktır. Güvenli bir alışveriş için noktashop u tercih edebilirsiniz

https://www.noktashop.org


Whatsapp Destek