DOĞUM YILI YAZIN
GİRİŞ

Seks Oyuncaklarını İnceleyelim

Seks Oyuncaklarına Hızlı Kılavuz

Seks oyuncakları dünyası büyük ve güzel, ama kafa karıştırıcı da olabilir. Mesela, doğru vibratörü nasıl seçersiniz? Ve bir vibratör ve bir yapay penis arasındaki fark nedir? Bujiler kimler * gerçekten * içindir? Aşağıda, en popüler seks oyuncaklarından bazıları ve boyut için denemek isteyip istemediğinize nasıl karar verebileceğiniz açıklanmaktadır. Dildo Vibratörlerin aksine, dildos özellikle penetrasyon için tasarlanmıştır. Çoğu dildos titremez. Genellikle sadece bir kişiye olduğu gibi bağlanırlar. İlk yapay penisinizi satın alırken, büyüklüğü (uzunluk ve çevresi) göz önünde bulundurun, çünkü evet, “çok büyük” diye bir şey var.

En iyi dildo modelleri Burada alışveriş yapabilirsinizvibratörVibratörler, zonklayan veya vızıldama hissi olan motorlu seks oyuncaklarıdır. Çoğu insan bunu stimülasyon için kullanırken, bazı vibratörler masaj yapanlar olarak ikiye katlar. Birkaç tür vibratör vardır: mermiler, değnekler, klitoris uyarıcılar, tavşanlar, birkaç tane.

Butt plug

Adından da anlaşılacağı gibi, anal oyun için popo fişleri yapılır. Dildolar ve vibratörler gibi, popo fişler de farklı boyutlarda gelir. Fişin tabanı, takılı iken dışarı yapışır. Kullanımdayken içeride kalmak anlamına geliyordu - onu bir yapay penis ve bir vibratörden ayıran, içeriye girme hissini hedefleyen bir şey. Anal Boncuklar Anal boncuklar, tıpa tıpalarına benzer, ancak tüm şaftı bir kerede yerleştirmek yerine, boncukla boncuk içine girersiniz. Çıkarmak için, her seferinde bir tane "pop" a sokun; bu genellikle onu kullanmanın zevkli bir yoludur. Bazı kaliteli anal boncuklara yatırım yapın çünkü istediğiniz en son şey içinizdeyken bir boncuk kırılması ! Belden Bağlamalı Strapon Kemeri Eşiniz kutunun dışına lanet etmekle ilgileniyorsanız, askerler gerçekten eğlenceli olabilir. Bunlar, özellikle emniyet kemeri gerçek deriden yapılmışsa pahalı olabilir, ancak seks hayatınız için değerli bir yatırımdır. Meme Ucu Kelepçeleri Ayak parmaklarını küçük bir BDSM'ye sok ve içsel Anastasia Steele'ini kanalize et. Meme kelepçeleri ağrıyor, ama acıtıyor-o kadar iyi ki, dudağını ısırmana neden olacak şekilde. Endişelenme, bu seks oyuncağı ayarlanabilir. Eğer yedek paranız varsa, titreşen kelepçeleri yaylayın. Penis Yüzüğü Eşinizin zevkini umursuyorsanız ve yapmalısınız, bir penis yüzüğü onu çıkaracak seks oyuncağıdır. Daha uzun süre kalmasına yardımcı olabileceğini biliyor muydun? Seks yaparken giyerse, bir klitoral stimülatör olarak ikiye katlanır. Kazan-kazan! Fetiş El Ayak Kelepçesi Kelepçeler, cinsel bir bükülme ekleyebileceğiniz en normal şeylerden sadece bir tanesidir. Küçük bir mahkum rolü oyununa katılmıyorsanız, bulanık türü seçmenizi öneririz.


Whatsapp Destek