DOĞUM YILI YAZIN
GİRİŞ

Seks Oyuncaklarınıza Nasıl Bakmalısınız

Seks oyuncakları hakkında daha fazla bilgi edinmek için

Bugünlerde seks oyuncakları kullanmanın damgası yok. Yani dolabınız vibratör ve anal fişlerle dolu olsa bile, sizi mutlu ettiği sürece sorun değil. 

Seks oyuncaklarınızın bugün ve her gün size zevk vermesini istiyorsanız, onlara nasıl iyi bakacağınızı öğrenin. Cinsel olarak aktif bir yetişkin olarak onları nerede tutacağınızı, nasıl temizleyeceğinizi ve doğru olanları nasıl seçeceğinizi bilmelisiniz. Hadi başlayalım:

Paylaşmak önemsemektir?

Seks oyuncakları söz konusu olduğunda doğru değil. Sevdikleriniz de dahil olmak üzere bunları kimseyle paylaşmaktan kaçının. Elbette, mantıksız düşünmenize neden olabilecek bazı tutku anları var. Sevgiliniz 'bir gelin' diyebilir. Çok önemli değil, benimle paylaş '. Gerçekten karşı koyamıyorsanız, en azından prezervatif kullandığınızdan emin olun. Cinsel yolla bulaşan hastalıkların yayılmasını önlemenize yardımcı olacaktır.

Yıkayın. Güvende olun.

Tek sahibi siz olsanız bile seks oyuncaklarınızı yıkamalısınız. Sizi bakteriyel vajinozdan ve maya enfeksiyonlarından koruyacaktır. Ayrıca, temiz oyuncaklar daha uzun süre dayanır (en azından bu sizi motive etmelidir!). Küçük asistanlarınızı yıkamak için ellerinizi veya bulaşık sabunu kullanın. Uzmanlar, cinsel organların doğal florasını bozabileceği için antibakteriyel sabun kullanmaktan kaçınmayı tavsiye ediyor.

Akrilik, vinil, naylon veya jöle kauçuktan yapılmış seks oyuncaklarınız varsa, bunları sabun ve ılık suyla temizlemelisiniz. Ateşten veya silikondan yapılmış oyuncakları kaynatmaktan çekinmeyin. Ayrıca, siz ve oyuncağınız için neyin en iyi olduğunu öğrenmek için daima etiketin üzerindeki talimatları okuyun.

Onları saklamayın

Pek çok insan seks oyuncaklarını yatağın altına veya yüksek bir rafa saklamak ister. Gizli şeylerinizi yoğun tozlu bir yerde saklamak iyi bir fikir değildir. Cinsel yolculuğunuzu güvenli hale getirmek için oyuncaklarınızı bez bir çantada saklayın. 


Seks oyuncakları hakkında daha fazla bilgi edinmek için The Adult Toy Nokta Shop tarafından sağlanan aşağıdaki www.jartiyercorap.com web sitemize bakın :


Whatsapp Destek