DOĞUM YILI YAZIN
GİRİŞ

Seks teknolojisi Seksin Geleceği

İstanbul Sex Shop'tan sipariş verdiğiniz ürün hediye paketi şeklinde kargo veya kurye yetkilisine teslim edilir.

Seks teknolojisini düşündüğünüzde, hentai'den çıkmış gibi görünen kıvrımlı robotları hayal etmeye başlıyor musunuz?


Eğer öyleyse, o zaman çok uzak değilsiniz. Bununla birlikte, aslında seks teknolojisinde elde edebileceğinizden çok daha fazlası var.

Teknoloji hayatımızı sayısız şekilde geliştirdi ve bu da cinsel yaşamımızı içeriyor. Seks teknolojisi, cinsel zevk ve yakınlığı artırmak için yenilikçi teknolojiler arayan bir endüstridir. 

Bu seks robotları, sanal gerçeklik, canlı web kamerası, Seks Oyuncakları, telefon seksi ve hatta seks içerebilir.  

Kinsey Enstitüsü'nün bilim adamı ve Araştırma Direktörü Amanda Gesselman'a göre, "teknoloji Romantik ve cinsel yaşamlarımızda giderek daha yaygın hale geliyor ve cinsel teknolojinin ilişkilerimizdeki ve cinsel deneyimlerimizdeki rolünü daha iyi anlamaya başlıyoruz. Ayrıca, " teknoloji ve seks teknolojisinin entegrasyonunun özellikle bireysel refahı ve insan ilişkilerinin refahını geliştirme, genişletme ve geliştirme yeteneğine sahip olduğunu görüyoruz.”

Cinsel teknolojinin her zamankinden daha gerekli olduğuna ve popülaritesinde büyük bir artış olduğuna inanılıyor. Daha önce, kadınların küçük bir vibratöre sahip olmaları çok nadirdi, hatta çoğu kadın vibratör bile bilmiyordu, ancak şimdi bir çok çeşit vibratör var bunlar arasında klitoral emme yetenekleri gibi farklı özelliklere sahip tavşan vibratörler uzaktan kontrol edilebilen vibratörler, çamaşır içerisinde kullanılabilen vibratörler mevcut, günümüzde birçok kadının birden fazla vibratör satın almaya ve  daha fazla sex shop oyuncak kullanılmaya başlandı.

Web sitemizden bu vibratörleri kolaylıkla satın alabilirsiniz, oyuncaklar ile ilgili öneri ve tavsiye istediğinizde müşteri temsilcilerimiz size en uygun olan modeli mutlaka önerecektir,
Mutlu, sağlıklı ve keyifli günler dileriz

 

İstanbul Sex Shop, cinsel hayatını renklendirmek isteyen insanlara yönelik fantezi ürünlerinin satıldığı mağazadır. Bir başka değişle yetişkinler için oyuncak mağazası.

nokta sex shop

Sex Shop İstanbul'ta penis boyutundan memnun olmayanlara yönelik  penis pompası, lezbiyen ve gay'ler için belden bağlamalı penis (protez penis), yalnızlıktan sıkılanlara vajina ve şişme bebek gibi daha sayısız ürün çeşitleri Sex Shop mağazalarında satılmaktadır.


İstanbul Sex Shop'tan sipariş verdiğiniz takdirde ürünlerin ödemesini İstanbul da ister kredi kartıyla, ister havale ile yada kapıda ödeme seçeneği ile istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.
 

İstanbul Sex Shop'tan sipariş verdiğiniz ürün hediye paketi şeklinde kargo veya kurye yetkilisine teslim edilir. Teslimatı yapacak olan kişi hiçbir takdirde paketin içeriği hakkında bilgisi olamaz. Gönderilen pakette gönderici kısmında Sex Shop ürünü gibi bir ibare bulunmaz. Pakette gönderici kısmında hediyelik eşya olarak gönderilir. Ayrıca siparişi verirken paylaştığınız gsm numarası veya eposta adresinize hiçbir şekilde reklam,sipariş durumu vb. mesajlar gizlilik nedeniyle sizlere gönderilmez.
 

Bakire vibratörü bele bağlanarak vajinanın dış bölümünde kalan tırtırlı bölümün titreşimi ile kullanılır. Kızlık zarına zarar vermez dıştan etki eder.

Vibratörü kullandıktan sonra ılık su ve sabun ile temizleyiniz. Güneş veya aşırı sıcak ortamlarda bırakmayınız.

Vibratör nedir

Vibratör cinsel aletlerde yapay penislere verilen isimdir. Kadınların cinsel duygularını tatmin etmek üzere kullandıkları titreşimli Penislere vibratör denir. Vibratör kelime anlamı olarak titreşimle çalışan aletlere denilir.Nokta Shop İstanbul :
Seyrantepe Mah.  Nato Caddesi No: 49 D.: 1 Seyrantepe / Kağıthane / İstanbul

Nokta Shop Hollanda :
EDC-Internet BV Lloydsweg 12-A 9641 KK Veendam (Niederlande)

Whatsapp sipariş hattı : 0 545 356 96 07

Nokta Shop Müşteri Hizmetleri: 0533 302 47 67 - 0850 304 64 90

Harita Yol Tarifi İçin Tıklayınız : https://goo.gl/maps/fhasRF9vJf8HVXaS8

Her türlü görüş, öneri ve siparişlerinize ait sorularınız için siparis @ noktashop.org'a e-posta gönderebilirsiniz.


Whatsapp Destek