DOĞUM YILI YAZIN
GİRİŞ

Sessiz Vibratörler

Bu tür bir sex oyuncağı kullanmanın biraz sağduyu içerdiğini düşünebilirsiniz.

Sessiz vibratörler hakkında, baştan çıkarıcı bir anlamda, titizleştirici titrasyonlar sağlayan bir fare kadar sessiz bir şey var. Tamamen sessiz olan vibratörler yoktur, ancak daha fazla takdirine ihtiyacınız varsa, daha sessiz motorlarla tasarlanmış çok çeşitli sessiz vibratörler veya tıkırtı sesini pillerden çeken malzemeler mevcuttur. Bugün bir tanesini seçin, gizli oyun arkadaşlarınız sizi stratosferik cinsel vecdeciklere mahkum etmek için mükemmel gizlilik ve takdirine kapılacaklar. Hangisinin sizin için uygun olduğundan hala emin değil misiniz? Birini seçmenize yardımcı olması için Sessiz Vibratör Kılavuzumuzu okuyun! Hala sorularınız varsa, daha fazla bilgi için 7/24 müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. Tam olarak sessiz vibratörler nelerdir?
Herkes bir gecede - tekrar tekrar boşa çıkmanıza neden olacak güçlü bir vibratöre bayılır. Ancak, herkes havayı gerçekten devralabilecek olan motor benzeri sesi sevmez. Ya da belki yan odadaki meraklı insanların çarşafın altında neler olduğunu bilmesini istemiyorsunuz.

Küçük sessiz vibratörler, yatak odasında eşinize eşlik edecek şeyleri ya da biraz “yalnız zamanın” tadını çıkarırken şeyleri heyecanlandırabilir. İyi haber şu ki, bu oyuncaklar her şekil ve boyutta geliyor. Bu fazladan zing aradığın zaman zevk alabilirler.

Bazı kadınlar standart bir vibratör tercih eder, ancak tavşan benzeri bir arkadaşınızla "zıplayan" iyi vakit geçirebilir ya da parlak gümüş bir mermi ile yoğun bir vibe yapabilirsiniz. Heyecan verici anal oyun dünyasını denemeyi düşünüyorsanız, ayrıca size istediğiniz dolgunluğu verecek her boyutta bir anal vibratör veya bir popo fişi deneyebilirsiniz. Sessiz Vibratörler Nasıl Kullanılır
Bu tür bir sex oyuncağı kullanmanın biraz sağduyu içerdiğini düşünebilirsiniz. Ancak, yeni ürününüzü güvenle ve size en fazla zevk sağlayacak şekilde kullandığınızdan emin olmak için aklınızda bulundurmanız gereken bazı şeyler vardır.

Yağlayın - Özel duygu titremeye başladığında kolayca taşınır, bu yüzden tercih ettiğiniz su bazlı yağlama maddesinin birkaç tüpünü komodininizde veya özel “seksi çekmecenizde” tutmak her zamankinden daha önemlidir. Her türlü lezzet, koku ve eğlenceli renk bulabilir, böylece düzenli Çarşamba gecesini her zaman büyük bir macera haline getirebilirsiniz. Her boyutta dildos kullanırken yağlar oldukça önemlidir, ancak tam olarak gerekli olmadıklarını düşünüyor olabilirsiniz. Bununla birlikte, bir yağlayıcı, özellikle anüs için bu ekstra nemi ekleyebilir ve ayrıca boğucu duygular ve hatta ısıtılmış bir etki sağlayabilir. Ek olarak, yağlayıcı gerçekten ucuzdur, bu nedenle birkaç farklı tipte şımartın.

Temiz olduğundan emin olun - Vücudunuzun içine gerçekten bir şey soktuğunuzda veya en hassas kısımlarınıza sürdüğünüzde, ekstra temiz olacağını umarız. Bununla birlikte, hepimiz, bir maraton gecesinden sonra oyuncağınızın bir kenara atıldığı ve ruh hali vurduğunda, küçük bir temizlik projesi için onu hafifletmek isteyen kim? Bu nedenle, oyuncağınızı her kullanışınızda sabun ve ılık su kullanmak önemlidir, böylece asla iyi bir temizlikten vazgeçmeyiniz. Kenarları ve yarıkları kontrol ettiğinizden emin olun, çünkü yağlama yapmayı çok seviyor.

Bu bir yarış değil - İlk kez yeni bir oyuncak yakalamaya çalışırken, özellikle de büyük dildolarla uğraşırken, daha büyük boyutlara ayarlamanız gerekeceğinden, hızınızı arttırmanız gerekmez. Ve herhangi bir süper güçlü seçenekle, titreşimleri yaşamadan önce daha düşük bir hızla başlayın. En İyi Sessiz Vibratör Seçimi
Artık ne tür bir ürün aradığınızı genel bir fikriniz olması gerektiği için, dışarıda birçok seçenek var. Bu yüzden güvenilir bir çevrimiçi satıcıdan satın almak çok önemlidir, bu nedenle tüm özelliklerden emin olabilirsiniz. Ancak, birçok insanın keşfetmeyi sevdiği çok popüler seçenekler var.

Quiet Bullet Vibrator - Bu sessiz, güçlü vibratör, bir kadının ihtiyaçlarını düşündüğünüzde akla gelen ilk oyuncak olabilir. Küçük boyutundan dolayı, bir çantaya kolayca atılabilir, böylece eve dönene kadar beklemeniz gerekmez. Benzer bir ürün, küçük, sessiz ve sağduyulu parmak vibratördür.

Gizli Tavşan Vibratör - Bir tavşan vibratörünü düşündüğünüzde, takdir yetkisi her zaman hemen akla gelmeyebilir. Bununla birlikte, süper sessiz motorlu daha küçük versiyonlar vardır, bu nedenle hiç kimsenin “tavşan zamanını” duyabileceğinden endişelenmenize gerek yoktur.

Sessiz titreşimli kıç bujileri - Bu ürünler arka kapı alemini denemeniz için idealdir, zira anüsün kendini tam gibi hissetmesini sağlamak için yaratılmıştır. Çok sayıda titreşim seçeneği var ya da titreşimsiz bir tapa seçebilirsiniz. Gürültülü Bir Vibratör Susturmak İçin Ne Yapabilirsiniz?
Her şeyden önce, çok daha uzun sürecek ve daha sessiz motorlara sahip olacaklarından kaliteli ürünler satın almak isteyeceksiniz. Bazı kullanıcılar işleri daha sessiz tutmak için ince köpük kullanabileceklerini, bazıları ise sesi boğmak için kalın bir tabaka veya bir yastık altında kaldıklarını tespit etmişlerdir. Her şey başarısız olursa, sizi hem havanıza sokacak hem de zevkinizin sesini maskeleyecek küçük bir müzik çalın.

Yalnız eğlenirken ya da oyuncağınızı bir ortakla paylaşıyorsanız, takdir hakkı parmaklarınızın ucunda olabilir - kelimenin tam anlamıyla. Ayrıca, alışveriş yaparken, sessiz bir motoru olan açıklamalara bakın. Herkes ne kadar eğlendiğini bilmek zorunda değil!


Whatsapp Destek