DOĞUM YILI YAZIN
GİRİŞ

Tatil Seksi İçin En İyi Seks Oyuncakları

Tatil seks oyuncaklarının olmazsa olmazı

Bir hafta sonu kaçamağı, rahat bir plaj tatili, maceralı bir gezi veya muhteşem bir kış sporu. Seksten başka ne seyahatinizi daha eğlenceli hale getirir? Seks oyuncağı! Seyahatinizi tamamen unutulmaz kılmak için en iyi tatil seksi için en uygun seks oyuncakları hakkında her şeyi bu blogda okuyun.  

Bir seyahate çıkıyorum ve yanıma alıyorum.

Her zamanki tatil kontrol listesine ek olarak, harika bir tatil seksi için bir seyahatte yanınıza en iyi hangi araçları alabileceğinizi dikkatlice düşünmek faydalıdır . Ne eksik olmamalı? sex kayganlaştırıcı ! Stres, değişen bir iklim, olası zaman farkı, jet gecikmesi veya 'gezgin hastalığı' oldukça can sıkıcı olabilir. Aynı zamanda doğal yağlayıcı üretimini de etkiler . Fazladan kendiniz getirmek için kullanışlı! Uçakla mı seyahat ediyorsun? Ardından yağlayıcıyı kontrol ettiğiniz bagaja koyun . El bagajınızda 100 ml'den fazla sıvı veya jele izin verilmez. Tabii ki daha küçük bir şişe için gitmezseniz
Uç! Yanınızda aromalı anal kayganlaştırıcı uzun yolculuğunuza ekstra egzotik bir dokunuş katın !
 • EasyGlide Yağlayıcı - 150 ml
  EasyGlide Yağlayıcı - 150 ml
 • EasyGlide Energy Guarana Su Bazlı Yağlayıcı - 30ml
  EasyGlide Energy Guarana Su Bazlı Yağlayıcı - 30ml

Onun için en iyi tatil seks oyuncakları

Tatil seks oyuncaklarının olmazsa olmazı

Bir vibratör şu anda onun için en popüler oyuncaklar biridir. Klitoris, hava basıncı dalgaları aracılığıyla ince bir şekilde uyarılır. Sonuçlar? Hiçbir zaman yoğun bir doruğa gelin ! Ayrıca normalde boşalmada zorluk yaşayan kadınlar da bu devrim niteliğindeki teknolojiden sıklıkla yararlanmaktadır. Mutlak sahip olunması gereken bir şey ! Her ikisi de kendi adlarına en yüksek kalitede hava basınçlı vibratörlere sahip olan Womanizer ve Satisfyer , özellikle seyahat eden bayanlar için bir seyahat sürümü geliştirdi: Womanizer 2Go ve Satisfyer Pro Traveler . O yüzden çantanızda yanınıza alın!
 • Tatmin Edici Profesyonel Gezgin
  Tatmin Edici Profesyonel Gezgin
 • Womanizer Liberty - Yumuşak Pembe
  Womanizer Liberty - Yumuşak Pembe

Kullanışlı ve kompakt: mini vibratör

mini vibratör
Mini vibratör yanınızda için mükemmel bir oyuncak her yerde çantanızda . Neredeyse hiç yer kaplamaz ve neredeyse hiç ağırlık yapmaz. Ek bir avantaj: oyuncak genellikle sağduyulu bir görünüme sahiptir . Gümrük bu seks oyuncağını çantanızdan çıkarırsa, kimse onun gerçekte ne olduğunu bilemez!

Asa vibratörü ile büyüleyici bir yolculuk

duvar vibratörü  
Bir masaj vibratörü seyahat ederken de harikadır. Cihaz biraz daha fazla yer kaplamasına ve daha ağır olmasına rağmen kaçırılmaması gereken güzel bir oyuncak . Tatil aşkınızla geçirdiğiniz o geceyi, tatil seksiyle dolu unutulmaz bir akşama dönüştürün! Ve uzağa gidemedin, yine de güzel bir masaj için kullanabilirsin 


Whatsapp Destek