DOĞUM YILI YAZIN
GİRİŞ

Tavşan Vibratör Nasıl Kullanılır

Kadife Dokunmatik Yoğun Titreşimler Silikon Tavşan Vibratör

Bondara ürünleri genellikle aynı şekilde gelir - logolarıyla basılmış siyah karton bir kutuda. 

Velvet Touch Yoğun Titreşimler Silikon Tavşan vibratör farklı değildi. Bu kutular hiçbir zaman kurcalama önleyici contalarla gelmemiş gibi görünmektedir, ancak kutunun açılması üzerine, tavşan hem plastik bir torbada hem de birkaç kabarcık sargısı tabakasında iyi bir şekilde korunmuştur.

Neyse ki, ambalajların hiçbiri plastiğin sık sık taşıdığı korkunç kimyasal kokuya sahip değildi.Tavşan Vibratör Malzeme, Boyut ve Tasarım
Kadife Dokunmatik Yoğun Titreşimler Silikon Tavşan, ismine uygun olarak, dokunuş için inanılmaz derecede yumuşak ve pürüzsüzdür. Mor olarak tanıtılıyor, ama daha pembe bir renk olduğunu söyleyebilirim. 8 ”uzunluğunda, yerleştirilebilir kısmı 5” uzunluğunda. Uç biraz daha kalın ve yuvarlaktır ve G noktanıza kolayca ulaşmak için güzel kavisler. Çevresi 1.5 ”çapında masif değildir ve bu nedenle yeni başlayanlar için uygundur.

Tavşan şeklindeki klitoral vibratör aynı yumuşak silikonla kaplanmıştır. Kulaklar birbirinden ayrı ve çok esnektir ve tavşanın başı daha sıkı bir basınç için daha sağlamdır.

Velvet Touch Intense Titreşim Tavşan vibratör Silikonu'nun tutamacı, oyuncağın daha kolay kullanılmasını sağlayan ve daha sıkı bir kavrama sağlayan yumuşak bir parmak halkasına sahiptir.
 

Tavşan Vibratör Güç kaynağı


Velvet Touch Yoğun Titreşimler Silikon Tavşan vibratör, USB şarj kablosuyla birlikte gelir. Bu, oyuncağın altındaki gizli, silikon kaplı bir deliğe takılır. Bu şarj edilebilir, pilsiz eğlence sağlar. Kablo fişi ile birlikte gelmez, bu nedenle usb başlık kullanmanız veya bir bilgisayar üzerinden şarj etmeniz gerekir.Tavşan Vibratör Kullanım ve Hisset
Velvet Touch Yoğun Titreşimli Silikon Tavşan vibratör üzerindeki kontrol düğmeleri, tutamak tabanındaki silikonun içine basılmıştır ve çok iyi durmaz. İlk bakışta, nasıl açılacağından bile emin değildim! Ayrı bir gç düğmesi, titreşim düzeni düğmesi ve şarj kablosunun girişi vardır.

Velvet Touch Intense Titreşimler Silikon Tavşan vibratör, alçak bir gürültüden yüksek bir vızıltıya ve aralıklı titreşim desenlerine kadar değişen 12 farklı titreşim modeline sahiptir. İkili motor şaft ve klitoral stimülatörün birbirinden ayrı olarak titreştiği, bazı noktalarda G noktanızdan klitorinize dikkat çekebileceği anlamına gelir.

Titreşimler güçlüdür ve şaftın şekli nedeniyle en hassas bölgelere kolayca konsantre olabilir. Tavşan kulakları klitoris için mükemmel titreşimler sunuyor, ama ben orgazmların G Noktası'nı uyaran şaftın ucundan daha fazla kaynaklanmış gibi göründüğünü, kulakların gıdıklanmasının sadece hoş bir katkı olduğunu gördüm.

Bu Kadife Dokunuşlu Yoğun Titreşimler Silikon Tavşanı ayrıca su geçirmezdir, bu da fazladan buharlı bir eğlence için onu banyoya veya duşa götürebilirsiniz.

Söyleyeceğim kadarıyla, Velvet Touch Yoğun Titreşimli Silikon Tavşan vibratörü çoktan birkaç kez kullandım! Beklentilerimi iyi ve gerçekten aştı, orgazmları çabucak ama zorlamadan orgazm hale getirdi ve onları çoğu kadının sıkça mücadele ettiği bir tür orgazm olan klitoris yerine penetrasyona odakladı.

Tavşan Vibratör Artıları


Güzel tasarım ve dokunmak yumuşak. Güçlü titreşimler. G Noktası ve klitoris uyarır. Su geçirmez ve pilsiz.

Tavşan Vibratör Eksileri


Bulabildiğim tek sorun, tavşan gözlerinin nerede olduğu idi. Küçük oyuklarda hiçbir şey toplanmadığından ve hoş olmayan bakterileri üreyeceğinden emin olmak için silikondaki gravürün temizlemeye özellikle dikkat etmesi gerekir. Belki de sağlık çalışanı olarak bilgili olduğumdur!

Tavşan Vibratör Değerlendirme


Genel olarak, bu Kadife Dokunuş Yoğun Titreşimler Silikon Tavşanı'ndan gerçekten çok memnunum ve mutlulukla 9/10 olarak puanladım .Tavşan Vibratör Nereden Alınır
İstanbul sex shop, sex shop İstanbul, seks shop, erotik shop İstanbul, İstanbul erotik shop istanbulun en iyi ve hızlı çalışan sitesi olan www.noktashop.org den vibratör, modern vibratör, realistik vibratör, orgazm oyuncakları, sextoys, seks oyuncakları fetish ürünler, fantezi iç giyim ürünleri, bir çok ürünü temin edebilirsiniz. Tavşan Vibratörünün inceleme ve satın almak için  için https://www.noktashop.org/vibrator-ve-dildo/modern-vibratorler yandaki linki tıklayarak bugün satın alın: durmayın titretin!


Whatsapp Destek