DOĞUM YILI YAZIN
GİRİŞ

Türkiye de Fetiş Felsefesi

Türkiye de fetiş deyince akla ilk gelen ayak fetişidir , genellikle bilgi birikimi olmayan cinselliğe aç kişilik bozukluğu olan bireyler

Türkiye de fetiş deyince akla ilk gelen ayak fetişidir , genellikle bilgi birikimi olmayan cinselliğe aç kişilik bozukluğu olan bireyler , fetiş olgusunu ülkemizde bir cinsel tatmin aracı veya karşıt cinsine yaklaşım imkanı olarak görmekte , genellikle kadın ayaklarına ilgi duyan erkek köle şeklinde ortaya çıkmaktadır.
Ayak koklamak , ayak yalamak ve ayak altında ezilmek gibi fetiş sahibi birey Türkiye de Fetiş olgusunu oluşturan temel topluluktur.
Bunun nedeni ise genellikle sosyal paylaşım sitelerinde ve fetiş konulu bloklarda fetiş olgusu olarak sadece ayak fetişinin işlenmesi ve fetiş olayının sadece bundan ibaret olduğunun sanılmasıdır .
​Bunu daha da abartıp bdsm felsefesinin bile sadece ayak fetişti olduğunu sanan bilgisiz kişilikler bile çok fazladır.
Araştıran ve eğitim seviyesi olarak biraz daha üste çıkıldıkça fetiş çeşitleri de çeşitlenmeye başlamakta , okumanın ve araştırmanın vermiş olduğu bilgi birikimi ile okumuş kitle içinde fetiş kavramı daha iyi anlaşılmış , felsefi anlamda olaya bakılabilmiştir . Türkiye de Fetiş deyince bu kesimde deri fetişi , ayakkabı fetişi ... gibi fetiş kavramı çeşitlenmekte ve daha saygın ve güven içinde hastalık boyutundan uzak zevk boyutunda yaşanabilmektedir . Ama Türkiye de bu kesim azınlıkta olmakla birlikte bilgisiz kesim ve cinselliğe aç şuursuzca oraya buraya saldıran salyalarını akıtarak dolaşan kesim maalesef çoğunluktadır .

Maalesef Türkiye de Bdsm dediğimizde verdiğim cevabı burada da vermek durumundayım , Türkiye de fetiş aslında sadece karmaşadan ibarettir , gerçek fetiş kelimesinin sözlük anlamını dahi bilmeden olayın profesörü olduğunu iddia edenlerin sayısı çoğunluktadır ...

www.noktashop.org sunulan tüm ürünler Avrupa'dan ithal edilmektedir.

Kapıda ödeme kolaylığı ile İstediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. www.noktashop.org sex shop siparişleriniz gizli paketler şeklince kargo-kurye ile teslim edilir.

adana erotik shopNokta Sex Shop internet sitesinde ve mağazasında binlerce sex ürünü ve fantezi seks oyuncakları sizleri bekliyor.
Bu ürünler, fetish fantazi setler, vibratör, moden vibratör, realistik dildo, anal plug, anal vibratör, belden bağlamalı penis, realistik vibratör, sexy gece kıyafetleri, karakter kostüm, sexi iç giyim, penis pompası, vajina pompası, kayganlaştırıcı, performans ürünleri, şişme manken, şişme bebek, vücut bakım ürünleri gibi aklınıza gelebilecek bir çok ürün mevcuttur, seks oyuncakları mağazası olan www.noktashop.org çok fazla seks oyuncakları var, ürün çeşitliliği biraz kafa karıştırıcı olabilir fakat bu ürünlerden çok zevk alacağınız kesin. 

Nokta Shop İstanbul :
Seyrantepe Mah.  Nato Caddesi No: 49 D.: 1 Seyrantepe / Kağıthane / İstanbul

Nokta Shop Hollanda :
EDC-Internet BV Lloydsweg 12-A 9641 KK Veendam (Niederlande)

Whatsapp sipariş hattı : 0 545 356 96 07

Nokta Shop Müşteri Hizmetleri: 0533 302 47 67 - 0850 304 64 90

Harita Yol Tarifi İçin Tıklayınız : https://goo.gl/maps/fhasRF9vJf8HVXaS8

Her türlü görüş, öneri ve siparişlerinize ait sorularınız için siparis @ noktashop.org'a e-posta gönderebilirsiniz. Nokta Vibratör Shop

Nokta Vibratör Shop

Nokta Vibratör Shop


Whatsapp Destek