DOĞUM YILI YAZIN
GİRİŞ
Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Sade 5.5 mlViaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Sade 5.5 ml
Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Sade 5.5 ml

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Sade 5.5 ml

Ürün Kodu: LP-884

117.65

TL

100.00

TL

 
  • Ürün Açıklaması
  • Teslimat ve Kargo
  • Değişim ve İade
  • Ödeme ve Taksit
  • Gizlilik
  • Kapıda Ödeme
  • İletişim

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Sade 5.5 ml - Ürün Açıklaması

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 5,5 ml

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel, su bazlı, renksiz ve kokusuzdur. Uzun süre kurumayan kayganlaştırıcı özelliği ve rahatlatıcı etkisiyle vajinal kuruluğu azaltmaya yardımcı olur. Dermatolojik ve klinik testleri yapılmıştır. Prezervatifle %100 uyumludur ve pH dengelidir. Fantezi oyuncaklarla birlikte kullanıma uygundur. Yağsızdır ve suda kolayca çözülebilir. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklanmalıdır.

Daha sağlıklı ve keyifli bir cinsel yaşam için Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel'i güvenle kullanabilirsiniz.

Vajinal kuruluk ciddi bir sorundur ve ilişki sırasında ağrıçekmenize neden olabilmektedir.
Uygun ürünler kullanılarak ilişki sırasında kayganlaşmayısağlayabilirsiniz.
Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Sade 5 adet şaseden oluşanformu ile size 5 uygulama sağlamaya yardım eder. Prezervatiflerle de uyumludur.Prezervatifin dokusunun bozulmasına neden olmaz.
Kadınlardaki vajinal kurulukta kullanılabildiği gibi,fantezi oyuncaklarıyla da kullanılabilir.

Kuruluk sorunu yaşayan kadınlar cinsel birleşme sırasındaağrı ve acı duyabilirler; bu dailişkiden uzaklaşmalarına, ilişkinin etkilenmesine neden olabilir. Böyledurumlarda kayganlaştırıcı özellik taşıyan ürünler yardımcınız olabilir,dışarıdan bir destekle kurulukla mücadele edebilir ve rahat bir ilişkiyaşayabilirsiniz.
Kokusu olmayan bu jel su bazlıdır ve etkisini uzun sürekorumaya devam eder.

Vaxi ürünleri 2003 senesinde Armoni Medikal ürünler Ltd Ştifirmasının bünyesinde toplanmıştır.
Yurt dışında etki ve gücünü kanıtlamış markaları Türkiye'yetaşımak hedefleri olmuştur. Şirket, İSO 9001-2000 kalite sistemlerisertifikasına sahip olan marka aynı zamanda yurtdışında etkileri ve kalitesikanıtlanmış olan pek çok firmanın Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.
[Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Sade 5x5 ml :]
Vajina kuruluğu cinsel uyarılmada yetersizlik, stres, cinselisteksizlik, psikolojik rahatsızlıklar, bazı ilaçlar ve doğum kontrol haplarıgibi durumlarda görülür. Vajina kuruluğu, cinsel ilişkiden soğuma ve acıyasebep olmaktadır. Vajina, cinsel ilişkide acıyı engellemek ve spermlerin rahmekolayca girişini sağlamak için kayganlaştırıcı sıvı salgılar, bunun olamadığıdurumlarda cinsel birleşme oldukça zor ve ağrılı olmaktadır. Kayganlaştırıcıürünler ile daha rahat bir birleşme yaşayabilirsiniz.

Şase formunda olan ürünü tek tek yanınızda da taşımakolaylığı sağlayabilirsiniz.
Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel, su bazlı, renksiz vekokusuzdur. Prezervatifle uyumludur. Yağsız yapısı ile suda kolayca çözülür verahatlıkla temizlenir.

İçerik:
Aqua, Hydroxy Ethyl Cellulose, Natural Glycerin, Citric Acid,Methylparaben, Propylparaben

Kullanım:
Cinsel birleşme öncesi elinize aldığınız ürünü vajinalbölgeye masaj yaparak uygulayınız ya da penis üzerine uygulayabilirsiniz.Prezervatif üzerine de uygulanabilir.
 

vibratör alışveriş
Lips, 2010 yılından bugüne sex oyuncaklarında zevkli, bilinçli, kaliteyi seven ve önem veren bir ithalatçı olarak hizmet vermektedir. Sex Oyuncakları lider markası Lips, sexs kategorisinde olduğu gibi diğer Sex Ürünleri modellerinde de kaliteyi birinci önceliği haline getirmiştir. Lips yetkili satıcısı noktashop.org'da Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Sade 5.5 ml ve diğer tüm Lips ürünlerini en uygun fiyata bulabilirsiniz.

Önemli Not: Ürün EU standartlarında olup; CE sertifikalıdır.

Kullanıma açık ürünlerde (Vibratör, Dildo vb.) değişim ve iade yapılmamaktadır.
Tüm ürünlerimiz siparişten teslimata kadar firmamızın güvencesi altında olup, verilen siparişler tam ve eksiksiz olarak müşterilerimize ulaştırılır.
Firmamızla ilgili öneri istek ve şikayetlerinizi [email protected] mail ve 0533 302 47 67 ulaşabilirsiniz.

sex shop vibratör

ÖNEMLİ HATIRLATMA: Tıpkı fiziksel mağazalarda iç çamaşırı iade edemeyeceğiniz gibi, hijyenik sebeplerle içeriğimizde satılan ürünlerin önemli bir kısmında iade kabul edemiyoruz.
Anlayış göstereceğinizi umuyoruz bu konuda; zira kimse bir başkasının dokunduğu cinsel sağlık ürününü kullanmak  hatta dokunmak dahi istemez; sağlık açısından da tolere edilemeyecek, taviz veriemeyecek bir konu bu.

Elbette ambalajı açılmadığı net olarak gösterilebilcek, yahut hijyenik güven mevzunda sıkıntı çıkartmayacak ürünler bu kısıtlamaya tabi değil; maksadımız ucuz hesaplar değil, daha doğru hizmet verebilmek.

Whatsapp Destek