DOĞUM YILI YAZIN
GİRİŞ

Vibratör Kullanmak Zevk Verirmi

Günümüzde malesef birçok üründe olduğu gibi bu ürünlerde de insan sağlığına zarar veren maddelerden üretilmiş ürünler bulunmaktadır.

nokta sex shopGünümüzde birçok bayanın şikayeti olan cinsel ilişkiden zevk alamama problemi çok yaygın bir rahatsızlıktır.Özellikle geçmişlerinde kötü cinsel deneyimler geçiren bayanlarda görülür.Cinsel ilişkiden zevk alamamanın çeşitleri nedenleri vardır.Bunların en başında partnerin erken boşalması, ikinci sırada ilişkiye tam olarak konsantre olamamak, üçüncü olarak ise cinsel rahatsızlıklar gelir.

Cinsel ilişkiden zevk alamama problemi özellikle son günlerde normal doğum yapan kadınlarda çok daha sık görülmeye başlanmıştır. Normal doğum yapan kişilerde vajina genişlediğinden ötürü, bu noktalardaki kaslarda gevşemeye neden olur. Birçok kadının ve çiftin baş problemi olan cinsel ilişkiden zevk alamama problemi vibratör dediğimiz cinsel oyuncaklar ile giderilebilir.Vibratörler günümüzde sex shoplarda satılan titreşimli cihazlardır.Ancak birçok tüketici sex shoplara giremediğinden ötürü bu ürünleri tedarik edememekte, bunun yerine salata, deodorant şişesi gibi sağlıksız ürünler kullanmakta ve cinsel organın işleyişine zarar vermektedirler.

Vibratörler kadınlar için özel olarak üretilmiş titreşimli oyuncaklardır.Vibratörler sayesinde cinsel yaşamınıza renk katabilir ve cinsel açıdan zevk alabilirsiniz.Başlığımızda sorduğumuz sorunun cevabına gelecek olursak “Vibratör zevk verir mi?“ derseniz size yanıtımız kesinlikle “Evet,verir.” olacaktır.Günümüzde vibratörlerin birçok çeşidi bulunmaktadır.Ancak en sağlıklı olan modelleri realistik vibratörler dediğimiz gerçek et dokusuna yakın modellerdir.Sitemizde satışını yapmış olduğumuz vibratör çeşitleri kadın cinsel organına zarar vermeyen,sağlıklı maddelerden üretilmiş ürünlerdir.Vibratör siparişi vermeden önce Dikkat Vibratör Sipariş Vermeden Önce Mutlaka Okuyunuz başlıklı yazımızı incelemenizi öneririz.Yazıyı okuduktan sonra vibratör satın alın.

Günümüzde vibratör çeşitleri arasında bir çok model ve birçok kalınlıkta vibratör modeli bulunmaktadır.Birçok kadının ilk tercihi olan kalın vibratörler,diğer vibratörlerden daha kalın olup,vajina içerisinde sürtünme daha fazla olacağından daha fazla haz almaya neden olur.Günümüzde 7-12 cm kalınlığa varan kalın vibratörler bulunmaktadır.Sitemizde bulunan kalın vibratörler titreşim özelliğine sahiptir.Günümüzde kalın vibratörlerin %80’ini titreşim özelliğine sahip değildir.

Sitemizde ten rengi kalın vibratörler,zenci rengi kalın vibratörler birçok değişik renk, büyüklükte,uzaktan kumandalı ve uzaktan kumandasız çeşidi bulunmaktadır.Uzaktan kumandasız modeller genelde titreşimsiz ürünlerdir.Eğer daha fazla haz ve keyif almak istiyorsanız titreşimli modelleri tercih etmenizi öneririz.Kalın vibratörlerin uzunlukları 20-25 cm arasında,kalınlığı ise 7 – 12 cm arasına ulaşabilmektedir.

En büyük kalın vibratör ise 38 cm uzunluğunda olup 12 cm kalınlığa sahiptir.Bu ölçü bir kadın cinsel organının maksimum alacağı boyutlardır.Kalın vibratörlere günümüzde verilen diğer bir isim ise kalın penistir.Pensi görünümüne sahip vibratörler kalın penis olarakta bilinmektedir.Kalın vibratör satın alan kişilerin veya kullanan kişilerin mutlaka bu ürünü kullanırken  kayganlaştırıcı jel kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

Kalın vibratör satın almak istiyorsanız sitemizdeki maxfantasy modellerini tercih etmenizi öneririz.Türkiye’nin en büyük vibratör satış sitesi olan vibratobayi.com’dan alacağınız tüm vibratörler kolayca temizlenebilen ve insan sağlığına zarar vermeyen ürünlerdir.

Günümüzde malesef birçok üründe olduğu gibi bu ürünlerde de insan sağlığına zarar veren maddelerden üretilmiş ürünler bulunmaktadır.Bu nedenle sitemizde satışını yaptığımız ürünleri özenle seçmekteyiz.Sitemizin üst menüsünde yer alan vibratör sipariş ver butonuna tıklayarak vibratör sipariş verebilirsiniz.Sipariş verdiğiniz ürünler tamamen gizli paket olarak,üzerinde herhangi bir ibare bulunmadan adresinize gönderilir.


Whatsapp Destek