DOĞUM YILI YAZIN
GİRİŞ

Vibratör Satın Alma Zamanı

Hadi, Bu 2019: Sizin İlk Vibratör Satın Alma Zamanı

22 yaşındayken ilk seks oyuncağımı aldım. Üniversite oda arkadaşım doğum günümde benim için aldı. Bunu “Kelebek” olarak adlandırdık çünkü klitoris uyarıcısı bir şekil vermişti, ama gerçekte ilk vibratörüm bir tavşandı. ICYDK, tavşan vibratörleri penetrasyon ve klitoral stimülasyon için tasarlanmıştır.

Bu noktada, birçok cinsellik dersi aldım ve kendimi keşfetmekte rahat oldum, bu yüzden pille çalışan ilk erkek arkadaşımla mutlu oldum. Eğer bir vibratöre hiç sahip olmadıysanız veya seks oyuncakları fikri karşısında bunalmışsanız, bir mermi ile başlamanızı tavsiye ederim.

Mermi vibratörleri küçük ama güçlüdür. Çoğunlukla, cebinize bile sığabilecek bile! Büyüklüğü nedeniyle, ebeveynlerinizin veya meraklı kardeşlerin onları bulamadığı yerlerde mermi vibratörlerini uzaklaştırmak kolaydır. Çoğu vibratörün aksine, mermiler neredeyse hiç fallik değildir; Aslında, bazıları ruj şeklindedir. Vücudunuzda herhangi bir baskı olmadan rahat etmenin harika bir yolu. Vibratör nasıl kullanılır Yeni bir makyaj ürününü ilk defa denediğinizde ilk önce elinize mi yoksa kolunuza mi geçirdiniz?
Cildinizi tahriş ederse nadiren doğrudan yüzünüze uygular mısınız? Mermi vibratörünüzü aldığınızda da aynı tekniği öneririm. Aşağıda keşfe çıkmadan önce, ilk önce kolunuzdaki nabzı test edin.
Vibratörünüzün ne kadar güçlü olmasını istersiniz? Malzeme acıyor mu, yoksa doğru mu? Satın aldığınız vibratörün talimatlarını okuduğunuzdan emin olun: Bazı mermiler tamamen takılıyken, diğerleri ise sadece ucu takılabilir. Buradan, kurşun vibratörünü kullanmanın yanlış bir yolu yok.
İyi hissettiriyorsa, doğru bir şey yapıyor olmalısın. Vibratörünüzü nasıl temizlersiniz? Bu, kalbinize (ve vajinaya) yakın tuttuğunuz bir oyuncak olduğu için, vibratörünüzü AF'yi temiz tutmanız çok önemlidir. Piyasada temizleme solüsyonları olduğu doğru, ancak su geçirmez alanların su ve sabunla iyice yıkanması yeterli olacaktır. Saklamadan önce tamamen kurutduğunuzdan emin olun.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibrator erotik shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop


Whatsapp Destek