DOĞUM YILI YAZIN
GİRİŞ

Yeni Başlayanlar İçin En İyi Seks Oyuncakları

Best Sex Toys For Beginners

Parmaklarınızı seks oyuncaklarının geniş dünyasına batırmak ezici hissedebilir.

Nereden başlayacağınızdan emin değilsiniz ve yeni oyuncağınızı bir spin için tam olarak çıkaramazsınız ve oraya çarpmazsa geri veremezsiniz.


Aramanızı önemli ölçüde kolaylaştırmak için, yeni başlayanlar için en iyi seks oyuncaklarının bir listesini hazırladım .
Solo oturumlarınızı yükseltmek için bir gadget mı arıyorsunuz ya da bir iş ortağıyla yeni bir şey denemek istiyorsanız , aşağıda ilginizi çekecek bir oyuncak var.

Alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken önemli bir şey, malzemelerdir - özellikle dildos, popo fişleri veya vücudunuzun içine koyacağınız başka bir şey olduğunda. Seks oyuncağı güvenliği iyi düzenlenmemiştir ve sonuç olarak, genellikle gözenekli (bakteriler için bir üreme alanı), tahriş edici veya hatta toksik olan malzemelerle daha ucuz ürünler yapılır .

Aşağıdaki seçimlerimin çoğu silikon veya paslanmaz çelikten yapılmıştır. Her iki malzemeleri (önemli bir parçası temiz ve kullanımları arasındaki dezenfekte kolay seks oyuncakları hale getiren dayanıklı ve gözeneksiz seks oyuncak bakım ). Silikondan yapılmış bir oyuncak kullanırsanız, sadece silikon bazlı bir yağlayıcı ile kullanmamaya dikkat edin , çünkü bu ona zarar verebilir; bunun yerine, kullanmayı tercih ederseniz, su bazlı bir yağlayıcıyla yapıştırın.

Şimdi neyi arayacağınız konusunda daha iyi bir fikriniz olduğuna göre, en iyi başlangıç ​​seks oyuncakları listem için okuyun.

1. No-Frills, İş Almak için Taşınabilir Yolu


Vibratörler söz konusu olduğunda, boyut her şey değildir, özellikle bir çantaya veya sırt çantasına sığacak kadar küçük bir taşınabilir seçenek arıyorsanız. Girin: Oomph! 'Dan gelen bu güçlü mini-bullet vibe , vücudunuzu daha fazla için uğultu bırakacak türden yoğun, türünün tek örneği olan süper yumuşak silikondan yapılmıştır. Bunun ne kadar gizli olduğu konusunda endişeleniyorsanız, olma. 30 desibelin altında çalışmak üzere tasarlanan bu oyuncak, onu kullanırken çok özel olmayan bir yerde olsanız bile sizi asla vermeyecektir.

Bir yorumcu, "Böyle küçük bir cihaz için çok güçlü ve birçok farklı ayar ve seçeneğe sahip." "Daha önce hiç oyuncak satın almadım ve kocam ve ben biraz almaya karar verdim [...] Etrafa baktıktan sonra 3 farklı oyuncağa karar verdim ve bunlardan biri olmaya karar verdim!"

2. Kullanımı Kolay Bir Askı-On


İlk kez bir kayışla deneme yapmak göz korkutucu olabilir, ancak ayarlanabilir, makinede yıkanabilir bir koşum takımı ile gelen böyle bir seçeneği tercih ederseniz, deneyiminizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Bu set iki farklı silikon yapay penis ataşmanı ile birlikte gelir - bir küçük ve bir orta - ve güvenli oyun için üslere doğru alevlenir. Gözden geçirenlere göre hipoalerjenik, kaynatılabilir ve "rahat giyilebilir" olmasının yanı sıra, hem siyah hem de mor renkte mevcuttur.

Bir yorumcu, "Bu kiti saptamayı keşfetmek için sipariş ettik ve bu kit şaşırtıcıydı, koşum ona mükemmel uyuyor ve dildos ile başlamak için mükemmel boyuttaydı [...]"

3. Bu Peluş Kelepçe ile Bir Ortak Ile Şeyler Baharat


Ortak oyununuza biraz kısıtlama eklemek ister misiniz? Bunun gibi bir dizi yumuşak, tüylü kelepçe ile başlamak , parmağınızı biraz hafif bir esarete batırmanın harika bir yolu olabilir. Süper rahat PU deri ve taklit kürkten yapılmış kısıtlamalar ayarlanabilir ve çok çeşitli bilek boyutlarına uyabilir. Bir yorumcu, "Ucuz bir ürün bekliyordum, ancak kaliteden etkilendim. Mükemmel boyut, konfor ve dayanıklılık."

4. iki kez zevk için bir çift uçlu vibratör


Bazı tatlı titreşimler havasında mı? Eğer öyleyse, bu çift ​​uçlu tavşan vibratörü tam ihtiyacınız olan şey olabilir. İnanılmaz derecede güçlü 10 ama aynı zamanda sessiz ayarlarla üretilmiştir, böylece sizin için en iyi hangi ritmin çalıştığını anlayabilirsiniz. Bunu USB ile her şarj ettiğinizde, kesintisiz olarak iki saatten fazla kesintisiz eğlence elde edersiniz, böylece pil bitmek zorunda kalmazsınız. En iyisi, bu silikon ve tamamen su geçirmez oyuncak, gizli bir seyahat çantası ile birlikte gelir, böylece gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz.

5. İki Kişilik Bir Vibratör Yerinde


Bir partnerle seks oyuncakları kullanmanın dezavantajı, tipik olarak, faydaları kimin elde edeceği için açıp kapatmanız gerektiğidir. ( Duş seksinin genellikle biriniz nasıl soğuk olduğu anlamına gelirken, diğeri tüm sıcak suyu boğuyor.) Ama Eva II Çiftler vibratörü ile öyle değil . Hetero cinsel ilişki sırasında giyilmek üzere tasarlanmıştır ve tam labia altına sığar. Yani, her iki taraf da verdiği hissin tadını çıkarıyor. Ayrıca, sizin ve eşinizin hangi pozisyona geçtiği önemli değil.

6. Ben Wa Balls ile Kegels güçlendirmek


Evet, Anastasia'nın koyduğu Fifty Shades of Grey'den o küçük toplar ... o akşam yemeğinden önce orada. Ama kurgu bir yana, Ben Wa topları kegellerinizi güçlendirmeye ve pelvik tabanınızın gücünü artırmaya yardımcı olabilir. Bahsetmemek gerekirse, içindeyken gerçekten iyi hissediyorlar. Bu 1,37 inç ağırlıklı toplar yeni başlayanlar için idealdir ve kolay çıkarılması için bir silikon kayış ile birlikte gelir. Bunlardan birini (veya her ikisini) kendinize doğru kaydırın, ardından pelvik taban kaslarınızı serbest bırakın ve büzüşün. Bunları kendiniz veya eşinizi açmak için kullanabilirsiniz.

7. zevk bu çift sağlar bir horoz yüzük


IMO'nun bu silikon horoz halkası hakkında sevilecek çok şey var , özellikle de sizin ve eşinizin ikisinin de gittiğinden emin olmak istiyorsanız. Ereksiyonların daha uzun süre dayanmasına yardımcı olabilir ve su geçirmez olduğu için ekstra eğlence için yanınıza alabilirsiniz. Bu oyuncağın bir başka avantajı, güçlü bir motorla birlikte gelmesi ve yedi titreşimli moda sahip olmasıdır, böylece parmaklarınız veya diliniz kenardan bir partner göndermek için yeterli olmadığında şaşırtıcı klitoral stimülasyon sağlayabilir. USB üzerinden şarj edilebilir ve çoğu penis boyutuna uyacak kadar esnektir, kesinlikle birlikte oynamak isteyen çiftler için mükemmel bir seçenektir.

"Bu horoz halkaları gibi olması gerekiyordu," diye haykırdı bir fan. "Biraz sıkı (ortalamanın üzerindeyim), ama rahatsız edici değil. Titreşim ikimiz için de mükemmel. Her pozisyon için yeni bir his için ters çevirin."

8. Özelleştirilebilir Ayarlanabilir Bir Koşum


Farklı dildoslarla denemekle ilgileniyorsanız, ancak bunları takmak için bir şey istiyorsanız, kullandığınız oyuncakları değiştirmenize izin veren bir koşum takımı alın . Bu, 59 inç'e kadar olan waistlere uyacak şekilde ayarlanır. Ayrıca, çeşitli yapay penis genişliklerini karşılamak için üç değiştirilebilir halka ile birlikte gelir.

"Awesome harness," bir yorumcu yazdı. "Süper iyi yapılmış ve giymek çok rahat, çok uygun. Tamamen ayarlanabilir ve 3 farklı boyutta o-ringe sahip, bu yüzden çoğu boyutlu yapay penis ile kullanılabilir ve gerçekten yapay penis yerinde tutar."

9. incinmeyen bir kamçı


Yani, bir kamçı kullanmayı denemek istersiniz. Ama bazı spanking oyuncakları oldukça sert olduğu için, önce suları daha az agresif bir kırbaçla test etmek istiyorsunuz. Çözüm? Bu tüy tickler gibi incinmeyen bir kırbaç . Eşinizi kızdırmak için kullanabilir veya katı bir şaplak vermek (ve almak) için biraz güç koyabilirsiniz. Bir yorumcu, "Bu parçayı seviyorum, oynamak için harika," dedi.

10. Uzaktan Kumandalı Çiftler Vibratörü


Yeni bir oyuncak türü arayan çiftler için (veya eller serbest solo oyun için), Xocity giyilebilir vibratör klitoral ve G-spot stimülasyonu sunar - ve delici yapan ortak bile titreşimleri hissedebilir. İki güçlü motoru özelleştirmek için bir uzaktan kumanda ile birlikte gelir ve esnek tasarımı kasık kemiğine rahat bir uyum sağlar. Şimdiye kadar, yorumcular heyecan verici ve bu oyuncağa 4.6 yıldız derecelendirmesi verdiler.

11. daha fazla anal zevk için bir prostat vibratör kullanın


Mastürbasyon yöntemlerinizi yükseltmek isteyen bir prostat hastasıysanız veya anal ile deney yapmak istiyorsanız, bu yeni başlayan prostat vibratör hile yapacaktır. Rahat bir uyum sağlamak için bir vibratör ve bir fişin ortasındadır ve hassas ciltler için su geçirmez, vücut güvenli silikondan yapılmıştır. Şarj edilebilir tasarım, uzaktan kumanda ile değiştirebileceğiniz dokuz hız sunar.

12. Orada Kaybolmayacak Popo Fiş


Eğer popo fişleri ile denemek istiyorsanız, ancak poponuza bir şey yapıştırarak ve orada bırakmak konusunda biraz garip hissediyorsanız, saplı bir popo fişi ilk zamanlayıcılar için güvenli bir bahistir. Bu, farklı boyutlarda üç yumru ile geliyor, bu yüzden popo fişinizin eterde kaybolmayacağından emin olmakla kalmaz, doğru olanı bulana kadar farklı uyumlarla oynayabilirsiniz.

Bustle, bu makaleden satın alınan ve Bustle'ın editoryal ve satış departmanlarından bağımsız olarak oluşturulan ürünlerden satışların bir kısmını alabilir.

yeni başlayanlar seks oyuncakları


Whatsapp Destek